Motorola G8 Power w dobrej promocji

Motorola Moto G8 Power aparat
Motorola Moto G8 Power, fot. własne

Motorola G8 Power to jeden z najnowszych średniaków producenta, który w Polsce cieszy się niemałym zainteresowaniem. Urządzenie wyróżnia się nie tylko mocnym akumulatorem. Na plus także stereofonia, a dzięki Media Expertowi, także i cena.

Motorola G8 Power – specyfikacja techniczna

Pozwólcie, że na początku streszczę Wam specyfikację techniczną urządzenia, żebyście wiedzieli, za jaki dokładnie sprzęt Media Expert życzy sobie teraz 849 złotych. Ekran ma przekątną 6,4 cala i pracuje w rozdzielczości FUll HD+. Telefon napędza Snapdragon 665, a towarzyszą mu 4 GB pamięci RAM i 64 GB na dane, które oczywiście możemy rozbudować poprzez slot microSD. Telefon debiutował z Androidem 10, który na dodatek jest niemal wolny od modyfikacji producenta. Można wręcz powiedzieć, że jest to czysty Android 10.

Aparat główny, to poczwórna matryca: 16 Mpix (f/1.7) + 2 Mpix (f/2.2) Makro Vision + 8 Mpix z szerokim kątem + 8 Mpix teleobiektyw z zoomem optycznym x2. Pozytywnym akcentem są głośniki stereofoniczne, USB-C, zachowany port audio 3,5 mm oraz akumulator o imponującej pojemności 5000 mAh. Jak to zwykle bywa w serii G u Motoroli, o kulturę pracy oraz czas, jaki można wykręcić na jednym cyklu ładowania, jest więcej niż dobrze.

Jaki smartfon do 1000 złotych kupić? [ANKIETA]

Motorola G8 Power – promocja

Przejdźmy do tej części newsa, która dla wielu z Was będzie równie ważna, co specyfikacja techniczna. Smartfon w wielu innych sklepach stacjonarnych kosztuje 999 złotych, czyli dosłownie „o grosz poniżej” psychologicznej bariery tysiąca złotych. Na tym tle, propozycja sieci Media Expert rysuje się naprawdę ciekawie. Oszczędność wynosi mniej więcej 150 złotych, co przy takiej cenie początkowej oznacza przecenę sprzętu o 15%. To całkiem sporo.

Oczywiście, nie jest to jedyny ciekawy telefon, który warto wziąć pod uwagę. Nieco paradoksalnie, poważnie zastanawiałbym się choćby nad Motorolą One Action, która nie dość, że jest odrobinę tańsza, to ma moduł NFC. Tak, dobrze zrozumieliście. Motorola G8 Power z niezrozumiałych dla mnie względów tego modułu niestety nie posiada. Oznacza to, że o płatnościach zbliżeniowych można niestety zapomnieć. Jeśli więc zależy Wam na wydajnym akumulatorze, jest to świetna cena. Ale jeśli patrzycie na smartfona nieco szerzej, to wydaje się, że Motka One Action jest równie ciekawą opcją.

źródło: Media Expert, opracowanie własne