Można już płacić m.in. za gry w AppGallery. Są gratisy!

Huawei - Pay and Win
fot: producent

Zdarza się, że czasem chcemy kupić w grach jakiś ekstra przedmiot. W ekosystemie Huawei było to do tej chwili czymś niemożliwym do realizacji. Na szczęście, firma szybko uzupełniła braki i już oferuje taką usługę. Żeby było ciekawiej, firma daje nam też coś ekstra od siebie, gratis.

Punkty Huawei – jak zdobyć?

Aby otrzymać zwrot wydatku w postaci Punktów Huawei, wystarczy pobrać jedną z gier: World of Tanks, Lords Mobile, Guns of Glory lub Gods and Glory. Następnie trzeba dokonać zakupu dodatkowych elementów w grze. Zasady przyznawania zwrotu są bardzo proste, gdyż będzie on równowartością zapłaconej kwoty. Nie dostaniemy z powrotem pieniędzy, a punkty Huawei. Idą tym tropem można wywnioskować, że przykładowo wydając 20 złotych, otrzymamy 20 punktów na nasze konto (1 zł = 1 pkt). Płatności należy dokonać kartą lub za pośrednictwem operatora, a przed pobraniem gry – pamiętać o zalogowaniu się do ID Huawei. Punkty zostaną przesłane na konto natychmiast po zakupie.

Pewnie zastanawiacie się, po co przydają się takie punkty? Otóż możecie ponownie wydać je w Waszej grze. Wystarczy wybrać je jako formę zakupów. Jednak według mnie lepiej wykorzystać je w mikropłatnościach Huawei, takich jak: sklep z motywami, chmurze danych czy w wypożyczalni filmów w Huawei Video.

Huawei Mate 30 Pro – recenzja po długim czasie

Jeżeli nie posiadacie Huawei ID, to możecie założyć go w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść do ustawień. Tam również sprawdzicie ilość zgromadzonych punktów. Aby to zrobić, należy przejść do zakładki Płatności i zakupy.

Warto w tym miejscy przypomnieć, że użytkownicy AppGallery mogą korzystać z dedykowanych dla nich ofert czy promocji. Na użytkowników najnowszych smartfonów marki z HMS czekają atrakcyjne prezenty, w tym bezpłatne i bezterminowe mapy Polski i nawigacja AutoMapa, kupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro, bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go, a także 6-miesięczny dostęp do muzyki w TIDAL HiFi.

Wspomniana promocja trwa od 8.06 do 23.06.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.