Haier A3FE742CMJ fot. producenta
Haier A3FE742CMJ fot. producenta

Nowa chłodziarko-zamrażarka od Haier

Każdy z nas posiada w domu lodówkę. Bez niej, ani rusz. Na rynku dostępnych bardzo dużo modeli, a każdy z producentów w swoim portfolio ma ich przynajmniej z kilkanaście.  Czym ns tym tle wyróżnia się Haier?

Lodówka Haier

Haier A3FE742CMJ z serii 70 to nowość, nad którą warto się zastanowić. Przy jej projektowaniu postawiono na nowoczesną stylistkę, ergonomiczną konstrukcję a co najważniejsze, na praktyczne funkcje i najnowsze technologie.

Duża pojemność i łatwość w przechowywaniu

Haier A3FE742CMJ fot. producenta
Haier A3FE742CMJ fot. producenta

Jeżeli zaleczy Ci na posiadaniu sporej ilości miejsca w swojej lodówce, to z pewnością spodoba Ci się fakt, że ta nowość jest w stanie pomieścić do 436 litów (chłodziarka 307 l, zamrażarka 129 l). Co ważne została ona skonstruowana tak, by na szerokości 70 cm pomieścić wszystko to, czego potrzebujesz.

Do naszej dyspozycji dostępne będą szuflady Easy Access, za pomocą których z łatwością oddzielimy posiadane produkty. Zastosowano tutaj metalowe prowadnice, co jest od wiele lepszym rozwiązaniem niż plastikowe odpowiedniki, gdyż posłużą one zdecydowanie dłużej.

Z pewnością spodoba Wam się fakt, iż lodówka Haier ma specjalną strefę Humidity Zone, gdzie przechowywane będą warzywa i owoce. Zapewnia ona wilgotność na poziomie 90% i dba o odpowiednią cyrkulację dobrego powietrza.

Niech stanie się jasność

Producent postanowił zaimplementować tutaj funkcję Daylight, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej ilości światła. Do tego posłużą mocne diody LED, co prócz dużej jasności pozwala też na oszczędność prądu.

Wszystkie chłodziarko-zamrażarki z serii 70 posiadają cyfrowy, dotykowy wyświetlacz, który ułatwia zmianę ustawień naszego sprzętu.  Gdyby tego było mało uświadczymy tutaj technologię antybakteryjną ABT, która do swojego działania wykorzystuje ultrafiolet. Oczywiście nie zapomniano o opcji No Frost, dzięki której na dobre możemy zapomnieć o potrzebie rozmrażania komory.

Crock-Pot CSC059X – czy warto kupić ten wolnowar?

Cena i dostępność

Chłodziarko-zamrażarka Haier A3FE742CMJ dostępna jest w sklepie internetowym Electro.pl i sieci Media Expert w cenie wynoszącej 2999 złotych. Pamiętajcie, że tego typu sprzęt kupujemy na lata, więc warto wydać raz większą sumę pieniędzy i mieć spokój, niż później wydawać sporo pieniędzy na naprawę,  która może być nieopłacalna 😉.

Krótka specyfikacja techniczna

  • Klasa efektywności energetycznej – Nowa (2010/30/EC) – A++
  • Poziom hałasu dB(A) – 38
  • Całkowite roczne zużycie energii (kWh) – 273
  • Głębokość (mm) – 676
  • Waga brutto (kg) – 112

Źródło: Haier opr. własne

More Stories
Xioami Mi Note 10 Lite – znamy specyfikację i cenę