Połączenie niebieskiej żywicy i drewna jest genialne

Produkty Baroccoco
Produkty Baroccoco, Fot. baroccoco.ru via yankodesign.com

Niebieska żywica i drewno to niezbyt często spotykane połączenie, ale Valutkin Studio doskonale wie jak sobie z tym poradzić.

Mam wrażenie, że w ostatnich latach coraz bardziej przykładamy uwagę do jakości i wyglądu kupowanych rzeczy. Ja siłą rzeczy interesuje się najbardziej gadżetami technologicznymi, ale widzę, że i elementy wyposażenia kupowane przez znajomych są coraz solidniejsze. Tak, cena nadal jest bardzo ważna, ale jednak coraz częściej nie jest ona kluczowa.

Osoby szukające produktów unikalnych i wyglądających zjawiskowo, powinny zainteresować się tworami Valutkin Studio. Ta rosyjska firma postanowiła stworzyć rzeczy codziennego użytku oraz ozdoby, ale z drewna oraz żywicy. Sami zobaczcie, jak prezentują się ich propozycje:

Stworzone przez Valutkin Studio rzeczy wyglądają, jakby był w nich zamknięty kawałek morza. Autor na Yanko Design stwierdził, że te produkty mogłyby być wspólnym tworem ludzi oraz postaci z filmu Avatar. Trudno się z tym nie zgodzić.

Szczególnie do gustu przypadło mi radio, którego przód wygląda jak żywcem wyciągnięty sprzed lat, ale dodatki z żywicy dodają mu nowoczesności. Chętnie zaopatrzyłbym się również w lampy. Kto nie chciałby mieć świecącego oceanu przy łóżku?

Jeśli myślicie, że to są te produkty, na które trzeba zbierać całe życie, miło się zaskoczycie. Wiele z nich można dostać za około 50 funtów, a najdroższe kosztują ok. 300 funtów. Jeśli sam pomysł Wam się podoba, ale nic z oferty nie przypadnie Wam do gustu, zawsze można poprosić o zrobienie czegoś tylko dla Was.

Źródło: baroccoco.ru via yankodesign.com