Primetime Petz Hauspanther Tripod – „zlew” dla kota

Twój kot uwielbia zajmować ulubiony fotel akurat wtedy, gdy chciałbyś z niego skorzystać? Na spodniach masz futro, bo akurat Twój milusiński uznał, że należy wejść do szafy i się na nich wyspać? Zlew jest zajęty, gdyż wyleguje się tam jaśnie pan hrabia? To zdarza się codziennie i musisz wysłuchać kieszonkowego pana świata. Oto bowiem do akcji wchodzi Hauspanther.

Kota można przebłagać. Nasz wąsacz uwielbia wszak wszelkiego typu zakamarki, wgłębienia, kartonowe pudła. Jeśli pragniesz zarobić na dostęp do umywalki, ale twoje poczucie estetyki nie pozwala na walające się tu i ówdzie kartony, to musisz swojego kota przebłagać innym gadżetem. Ot, na przykład wspaniałym stojakiem dla kota (brak mi innego określenia, przyznaję) firmy Hauspanther. To zgrabny stoliczek z zagłębieniem (udającym umywalkę) na naszego Kłaczka, w którym może się wygodnie zwinąć i przespać cały dzień.

fot: producenta

Urządzenie może być także wykorzystane do zabawy we „wrzuć piłeczkę i patrz, jak twój kot dostaje szału”, albo… do czegoś zupełnie innego. Wzgardzony koci stoliczek świetnie się nada na doniczkę na trawę czy przechowalnię zabawek. W ostateczności z trójnoga skorzystać mogą ludzcy służący Pana Kota, serwując z pojemniczka chłodzone napoje, słodycze, lub po prostu przechowując tam różne zbędne (z punktu widzenia kota, rzecz jasna) drobiazgi.

Urządzenie jest zbudowane z metalu i tworzyw sztucznych, wytrzymuje mruczki o wadze do ~8 kg i jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

 

A gdzie je kupić? Póki co Hauspanther Cats Lounge Tripod nie posiada oficjalnego dystrybutora w Polsce, lecz bez problemu zamówimy go z amerykańskiego Amazonu w cenie zaledwie ~153 dolarów z uwzględnieniem przesyłki i opłat importowych. Po przeliczeniu na złotówki daje nam to kwotę zbliżoną do Czyż wolno nam bowiem oszczędzać na naszym kocie?

Źródła: Hauspanther, Amazon