Samsung z fajnymi nowościami AGD na CES 2020

Samsung BESPOKE
Samsung BESPOKE, fot. Samsung

Czy sprzęty AGD muszą być szare i nudne? Zdecydowanie nie, a świetnym tego przykładem są nowości Samsunga z targów CES 2020.

Od kilku lat można zauważyć trend, w którym producenci chcą pokazać, że ich sprzęty są fajne. Użyteczność jest ważna, cena jest istotna, wygląd ma ogromne znaczenie, ale liczy się również fajność, czyli coś co sprawia, że chce się mieć taki produkt w domu. Samsung rozumie to doskonale, dlatego swoje nowe sprzęty przedstawia właśnie w taki sposób.

Samsung BESPOKE
Samsung BESPOKE, fot. Samsung

Na pierwszy ogień idzie lodówka z linii BESPOKE, która jest uzupełnieniem bogatego portfolio koreańskiej firmy. Ich ogromną zaletą jest możliwość personalizacji, zależnie od potrzeb i gustu klienta. Można między innymi wybrać wersje od jedno- do czterodrzwiowych. Dopasować do siebie będziecie mogli również front lodówki. Dostępne materiały to metal cotta, szkło satynowe lub szkło glam, a ponadto do wyboru pozostaje jeszcze jeden z kolorów m.in. szary, granatowy, różowy, żółty, biały lub miętowy. Ostatnią już możliwością jest personalizacja działania, gdyż za sprawą Flex Zone, wybrana strefa może zarówno pełnić funkcję chłodziarki lub zamrażarki.

Portable Slim Double Induction
Portable Slim Double Induction, Samsung

Kolejną nowością jest Portable Slim Double Induction, czyli przenośna płyta indukcyjna o dwóch strefach grzewczych. Co istotne, mogą ona pracować oddzielnie (z różnymi poziomami grzania), ale jest możliwość połączenia ich w jedną dużą powierzchnię, która będzie przydatna np. w przypadku grillowania. Najistotniejszą zaletą tego urządzenia jest fakt, że można używać go nie tylko w kuchni (co przydaje chociażby podczas remontu). Jego pracę można zdalnie monitorować.

Cube Refrigerator to gadżet, który ze wszystkich przedstawionych jest chyba najbliższy mojemu sercu. W ofercie są trzy warianty tej małej lodówki (Wine, Beer oraz Beauty), ale mam przeczucie, że moja byłaby wypełniona colą. Oczywiście dostępne są w kilku wersji kolorystycznych, a dzięki specjalnej budowie, może ułożyć jedną na drugiej. Gdybyście zamierzali trzymać jedną w sypialni czy salonie, zaletą jest cicha praca, którą udało się uzyskać dzięki specjalnej technologii chłodzenia.

Cube Refrigerator
Cube Refrigerator, fot. Samsung

Samsung Shoe Care System to sprzęt dla osób, które dbają o swoje obuwie. Jedno urządzenie wystarczy do dezodoryzacji, usuwania wilgoci i suszenia butów. Muszę przyznać, że to byłby produkt idealny dla mnie, gdyż jestem jedną z tych osób, które niespecjalnie przejmuje się swoimi butami.

Samsung ogłosił, że produkty będą dostępne na wybranych rynkach, więc musimy zaczekać na potwierdzenie czy wszystkie urządzenia trafią do Polski oraz jaka będzie ich cena.

Źródło: informacja prasowa