Smart kubek Ember to świetny gadżet… dla każdego

Smart kubek Ember
Smart kubek Ember, Fot. Amazon.com

Zrobiliście sobie kiedyś herbatę lub kawę, a potem o tym zapomnieliście i gdy sięgnęliście po kubek napój był już zimny? Ten smart kubek firmy Ember będzie dla Was idealny.

Będąc z Wami całkowicie szczerym, dużo częściej piję zimne niż ciepłe napoje. Oczywiście herbatę też lubię, ale często zdarza mi się dokładnie taka sytuacja jak ze wstępu. Przygotuję sobie wszystko, postawię koło komputera, a potem zacznę pracować i przypominam sobie o napoju po kilku godzinach gdy już jest zimny. Wtedy najczęściej piję coś innego, a herbata ląduje w zlewie.

Dla takich osób jak – a pewnie i dużej części z Was – powstał smart kubek. Może on podgrzać nasz napój, gdy ten postoi za długo, ale jest też w stanie utrzymywać stałą temperaturę cały czas. Ta druga opcja wydaje się równie ciekawa, ponieważ większość z nas ma swoje preferencje co do temperatury kawy czy herbaty. Wystarczy więc spróbować, ustawić i zapamiętać dany parametr, a potem już zawsze mieć odpowiednio gorący napój. Będziecie mogli wybrać zakres między 48, a 62 stopniami Celsjusza.

Smart kubek Ember
Smart kubek Ember, Fot. Amazon.com

Smart kubek firmy Ember  wytrzyma na jednym ładowaniu przez godzinę ciągłego utrzymywania temperatury, ale możecie po prostu postawić go na ładującej podstawce. Pojemność to 295 lub 424 ml. Bez problemu będziecie mogli go też myć, gdyż dostał certyfikat IPX7.

Jest on również wyposażony w diodę LED, która poinformuje nas, gdy napój będzie odpowiednio ciepły. Wszystko oczywiście można ustawić w aplikacji, zarówno pożądane temperatury jak i kolor diody.

Najważniejsza w takich przypadkach jest zawsze cena, a tutaj nie jest źle moim zdaniem. Producent sprzedaje swój gadżet za 79,95 dolarów, czyli jakieś 306 złotych. To kwota zdecydowanie wyższa niższa za zwykły kubek, ale produkt marki Ember jednak oferuje nieco większą wygodę, a to jest kluczowa kwestia takich gadżetów.

Źródło: amazon.com