Świetna promocja w Sony Centre. Chwalony telewizor o wiele taniej!

smart tv sony promocja

Mimo upływu czasu, dla wielu osób urządzenia z logo Sony wciąż są pewnego rodzaju produktami premium. Oznacza to, że nieczęsto pojawiają się one w naprawdę gorących promocjach. Na szczęście, tym razem taką promocję zainicjował sklep Sony Centre i jest ona naprawdę dobra.

Sony KD-55XG9505 w genialnej cenie

Zanim przejdziemy sobie do informacji o cenie, pozwólcie, że opowiem Wam trochę o tym urządzeniu, żebyście mogli ocenić, czy jesteście nim zainteresowani czy jednak nie. Ekran ma przekątną 55 cali, a sam sprzęt wspiera zaawansowaną, raczej chwaloną w branży, technologię Acoustic Multi-Audio. Nie zabrakło też procesora obrazu X1, który sprawia, że podbicie kolorów i kontrastu z wykorzystaniem technologii HDR powinno wyglądać świetnie.

Sony zawsze przykłada wielką wagę do jakości dźwięku i nie inaczej jest tym razem. Na pokładzie mamy technologię Dolby Vision Atmos, a głośniki mają moc 2 x 10 W. Po stronie ciekawostek wymieniłbym też tryb kalibrowania obrazu w aplikacji Netflixa oraz wyszukiwanie głosowe, które napędza Asystent Google. KD-55XG9509 pracuje w rozdzielczośći 4K, pracuje pod kontrolą Android TV, a także wyróżnia się obecnością portu Ethernet. Co ciekawe, jest to matryca LCD. Wymiary smart TV z podstawą, to 122,8 × 77,6 × 27,4 cm przy wadze zbliżonej do 19 kg.

Tani telewizor 55 cali – TOP5 (zima 2020)

Producent wdrożył tutaj tak wiele autorskich technologii, że gdyby przytaczać je wszystkie, a następnie poświęcić im po dwa zdania opisu, to z tego newsa zrobiły się nam długi artykuł. Na Cododomu.pl szanujemy Wasz czas, więc prościej będzie poinformować Was, że z kompletem danych możecie zapoznać się na stronie Sony Centre. Wracając jednak do promocji. Urządzenie kosztowało wcześniej 5568 złotych. W promocji można je nabyć za 4718 PLN, co jest bardzo dobrą ofertą cenową. Dla kontrastu, w wielu innych elektromarketach trzeba za ten sprzęt zapłacić więcej.

Jeśli poszukujecie smart-TV w tym rozmiarze i wiecie, że Sony wręcz słynie ze swoich telewizorów, to zdecydowanie poddałbym Wam to urządzenie pod rozważenie. Nie wiem czy w najbliższym czasie ktoś rzuci na stół jeszcze niższą ofertę cenową. Może więc lepiej nie czekać zbyt długo? Zwłaszcza, jeśli szukacie rozwiązania na już? 😉

źródło: Sony Centre, opracowanie własne