samsung galaxy buds
Fot za: WinFuture

Wyciekają słuchawki Galaxy Buds nowej generacji

Jakiś czas temu Samsung wprowadził na rynek swoje własne słuchawki bezprzewodowe, Galaxy Buds. Generalnie, ich odbiór był całkiem ciepły. A jeśli dzisiejsze rewelacje się potwierdzą, to nowa generacja zaskoczy m.in. zupełnie przebudowanym designem. Ciekawie.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds w 2020 roku?

słuchawki samsung 2020
Fot za: WinFuture

Nie zdziwię się jeśli nowy design sprawi, że Budsy przez niektórych będą określane pieszczotliwie mianem fasolek 😉 Serwis źródłowy twierdzi, że zmiana wprowadzi nie tylko nowy design, ale też będzie w pełni wolna od silikonowych wkładek. Podobno widoczne poniżej grafiki, to nie tylko koncept, ale rzeczywiste dane projektowe. Zresztą, stopień zaawansowania prac zdaje się też potwierdzać to, że słuchawki są rzekomo w fazie testów inżynieryjnych.

W dużym skrócie oznacza to, że jeśli technicy uznają, że z jakichś względów taki design się nie sprawdzi, bo – na przykład – przekaźniki BT nie zapewnią odpowiedniej jakości przekazywania sygnału, to nowe Galaxy Buds mogą w finalnej wersji mieć „odrobinę zmodyfikowany kształt”. Z tego względu, nie bierzcie tego fasolo-podobnego prototypu w ciemno, jako wersji, która za jakiś czas na sto procent pojawi się w sklepach w tej formie.

No i miło. Samsung Galaxy A10s dostaje Androida 10

Urządzenie ma około 2,8 cm długości, a jego oznaczenie kodowe, to SM-R180. Poza dwoma głośnikami, w zestawie znajdują się też wbudowane trzy mikrofony, w tym ten, który odpowiada za połączenia wideo oraz dedykowany układ służący redukcji szumów. Na ten moment nie znamy szczegółów technicznych, na czele z pojemnością akumulatorów. Wynika to jednak tylko i wyłącznie z tego, że wspomniane wcześniej testy inżynieryjne wciąż trwają.

Kiedy premiera? Jeśli dane serwisu źródłowego potwierdzą się, to już na przestrzeni najbliższych miesięcy. Samsung zazwyczaj prezentuje swoje urządzenia ubieralne, wliczając w to słuchawki podczas dużych eventów, na przykład wtedy, gdy na rynek trafia jakiś wyczekiwany smartfon. Pozwala to domniemywać, że nową wersję Galaxy Buds powinniśmy zobaczyć jesienią, bowiem właśnie wtedy na rynku powinien pojawić się flagowiec z linii Note.

źródło: WinFuture, opracowanie własne

More Stories
samsung galaxy s20 zielony ekran
No dobra, Samsung ogarnął zielony ekran w Galaxy S20