Obraz Roni Langley
Obraz Roni Langley, fot. Roni Langley

Te dzieła sztuki przeniosą ocean do Twojego domu

Kochacie morze, ale mieszkacie kilkaset kilometrów od niego i widzicie je raz na kilka lat? Dzieła sztuki stworzone przez Roni Langley sprawią, że ocean będziecie mieli w swoim domu.

Myśląc o swoim przyszłym domu, zarówno ja, jak i moja narzeczona szukamy różnych inspiracji na urządzenie swoich czterech kątów (głównie to ona szuka). Mam kilka założeń, szczególnie względem swojego biura i teraz muszę jedynie znaleźć odpowiednie elementy, które będą pasować do całej układanki. Wydaje mi się, że właśnie znalazłem jeden, a są to prace stworzone przez artystkę z Karoliny Północnej, Roni Langley. 

Tworzy ona głównie elementy ozdobne, ale w jej sklepie znajdują się chociażby zegary ścienne, miski czy stoły. Jak możecie zobaczyć na poniższym filmie, wykorzystuje ona drewno, żywicę, farby oraz oczywiście swoje umiejętności. Co istotne, rzeczy które tworzy są odporne na wodę oraz zarysowania, więc spokojnie nadają się do kuchni.

Sam nie wiem czy jestem bardziej fanem morza czy gór, ale zdecydowanie chętnie odwiedzam obydwa miejsca. Zdarzyło mi się być również nad oceanem i czekam tylko kiedy uda mi się to powtórzyć. Pewną namiastką byłyby bez wątpienia takie obrazy, który wyglądają jak żywe. Sądzę, że odpowiednio kadrując zdjęcie, wiele osób bez zastanowienia powiedziałby, że to fotografia z drona.

Nie da się również ukryć, że to po prostu bardzo ładne ozdoby. Jeśli stawiacie w swoim domu na drewno, pasować będą idealnie.

No właśnie, pewnie myślicie ile to kosztuje. Obecnie na stronie wszystkie produkty są wyprzedane, ale można podejrzeć ich ceny i nie jest źle. Obawiałem się, że bez kilkuset dolarów nie będę miał nawet po co wchodzić, a najmniejsze ozdoby zaczynają się już od kilkunastu. Pozostaje nam tylko czekać aż wrócą na stronę i wtedy będzie można coś zamówić.

Źródło: ronilangley.com via homecrux.com

More Stories
Xioami Mi Note 10 Lite – znamy specyfikację i cenę