Uchwyt na papier w kształcie dinozaura? Poproszę!

Photo by Claire Mueller on Unsplash)

Jeśli właśnie jesteście lub niedługo będziecie na etapie urządzania swoich czterech kątów i macie z tej okazji dużo szalonych pomysłów, znalazłem dla Was idealny stojak na papier toaletowy.

Koronawirus zatacza coraz szerze kręgi, przez co aktualnie najlepiej jest zostać w domu. Już chyba w każdym medium widziałem hasło #ZostajeWDomu, ale i tutaj je powtórzę, ponieważ to naprawdę ważne. W najbliższym czasie zarówno dla siebie, jak i dla innych najlepiej jest ograniczyć wychodzenie na zewnątrz do całkowitego maksimum.

Koronawirus wykosił nawet deweloperów. Będą restrykcje

Wirus ten ma w naszym kraju również drugie dno. Mianowicie jeszcze kilka dni temu, sklepy przeżywały oblężenie, a ludzie kupowali masowo jedzenie i inne rzeczy, które pozwolą im przetrwać w domu przez jakiś czas. Jednym z takich produktów pierwszej potrzeby był/jest papier toaletowy.

Z racji, że jestem facetem, czyli trochę dużym dzieckiem, chciałbym aby stojak na papier w moim domu nie wyglądał jak standardowy element wyposażenia z pierwszej lepszej toalety w centrum handlowym. Jak już przeprowadzę się na swoje, łazienka będzie miejscem, którym zapewne spędzę sporo czasu. Właśnie dlatego poważnie zastanawiam się nad zakupem stojaka w kształcie dinozaura!

Tak, można to również wykorzystywać w kuchni, ale nie oszukujmy się, to byłoby marnotrawstwo świetnego produktu. Stojak ten  jest bardzo solidny, gdyż został wykonany z żelaza i ważny prawie kilogram. Jego szyja mierzy 26 centymetrów, dzięki czemu bez problemu nałożycie na nią kilka rolek papieru.

Tak, wiem że to tylko gadżet i zapłacenie dla niego niemal 62 funtów (ok. 300 złotych) można uznać za fanaberię, ale… to nadal stojak w kształcie dinozaura. Możliwe, że czasem bywam rozrzutny i lekkomyślnie podchodzę do zakupów, ale patrząc na takie gadżety, stwierdzam że to chyba nie jest taka zła wada.

Źródło: Amazon