Łapcie najlepsze promocje na gry i aplikacje w Sklepie Play

google play promocje
Fot: Pixabay

Z racji na zagrożenie wywołane przez COVID-19, część osób pracuje zdalnie, z domu. Wczoraj polecaliśmy Wam najciekawsze seriale, jakie można zobaczyć na HBO GO, żeby trochę umilić sobie czas. Dziś mamy dla Was kilka fajnych gier i aplikacji, które właśnie zostały przecenione.

Promocje na gry w Sklepie Play

Warto się spieszyć, bowiem – niestety – promocje mają to do siebie, że po jakimś czasie się kończą. A można obecnie odnaleźć kilka prawdziwych perełek. No bo jak inaczej nazwać przecenienie rewelacyjnej gry This War of Mine z 49,99 PLN na 9,79 złotych. Zresztą, lista jest o wiele dłuższa. Jak zawsze, staraliśmy się wybrać dla Was te najciekawsze propozycje, jednak jeśli Wy znaleźliście jakąś ciekawą grę, której nie ma w tym zestawieniu, to serdecznie zachęcamy Was do podania linka do Sklepu Play w komentarzach. Być może dzięki Wam ktoś z naszych czytelników zdoła kupić ten tytuł w niskiej cenie. W końcu, trzeba sobie pomagać, prawda? 😉

Co robić ze znajomymi, ale online i siedząc w domu?

Promocje na aplikacje w Sklepie Play

Jeśli dla kogoś gry to za mało, to spokojnie 😉 Właśnie dla takich osób przeanalizowaliśmy też listę przecenionych aplikacji. Dobra wiadomość jest taka, że i tutaj udało nam się znaleźć kilka perełek, które można kupić w niższej cenie. Mało tego, niektóre apki dostępne są do pobrania za darmo. Oczywiście, nie na zawsze, dlatego też gorąco zachęcamy Was do skorzystania z okazji i przetestowania ich. Kto wie, może akurat któryś program zdoła przypaść Wam do gustu?

Projektor zamiast telewizora: czy warto?

Dobre gry i aplikacje na Androida

Jak widzicie, lista jest dość długa. Oczywiście, nie wyczerpuje ona tematu. Dla wszystkich, którzy chcieliby czegoś więcej, pozostaje mi wkleić Wam tego linka do Sklepu Play. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że część z Was zdoła tu znaleźć coś dla siebie. Na liście mamy zarówno gry platformowe, strzelanki, jak i strategie, wliczając w to RTS-y, nad którymi trzeba trochę pogłówkować. Zresztą, podobnie ma się sprawa w przypadku aplikacji. Jak nie patrzeć, wybór jest szeroki.

Kończąc, raz jeszcze gorąco zachęcam Was do tego, żeby nie zwlekać z kliknięciem w dany link zbyt długo. Nie wiemy, jak długo potrwają promocje na wybrane tytuły. Jeśli nie chcecie spędzać tego nadprogramowego czasu wolnego w świecie gier czy aplikacji, przypomnę tutaj raz jeszcze, że możecie już zapoznać się z naszym rankingiem najciekawszych seriali, jakie można odnaleźć na platformie HBO GO 😉