Oto Hoover H-Free – nowy odkurzacz pionowy

fot. producenta
fot. producenta

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał do czynienia ze zwykłym, workowym odkurzaczem. Sprzątanie nim domu może i jest proste, jednak technologia poszła już na tyle do przodu, że do naszej dyspozycji są w pełni zautomatyzowane odkurzacze, które niemal wyręczają nas w tym zajęciu.

Hoover_H-FREE fot. producenta
Hoover_H-FREE fot. producenta

Czym jest Hoover H-Free?

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover H–FREE HF122GPT 011, to urządzenie, które sprawdzić się w domu, mieszkaniu, czy – co ciekawe – w samochodzie. Odkurzacz cechuje się sporą pojemnością zbiornika na kurz, jak i sporą ilością końcówek, które pozwolą Wam dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne zakamarki pomieszczeń.

Omawiana propozycja to pionowy odkurzacz z funkcją 2 w 1. W skład zestawu wchodzi szeroki zestaw akcesoriów. Urządzenie wyposażone jest między innymi w zintegrowaną szczotkę, która przeznaczona jest do delikatnych powierzchni. Oprócz tego mamy tutaj wąską końcówkę, a nawet akcesorium o nazwie Pet Hair Remover. Jak sugeruje nazwa, służy on do pozbywania się sierści pupilów z wybranych powierzchni. Po stronie ciekawostek wskazałbym to, że elektroszczotka została wzbogacona o oświetlenie LED, co powinno dobrze zdać egzamin w miejscach, gdzie nie możemy odpowiednio doświetlić powierzchni, którą sprzątamy.

Tak jak wspomniałem na początku, jest to model bezworkowy, czyli wszelkie nieczystości zbieramy do specjalnego, wyciągającego pojemnika. System One Touch umożliwia łatwe, szybkie i higieniczne opróżnienie przestrzeni. Co ciekawe, można też umyć ją pod bieżącą wodą. Dla miłośników higieny na najwyższym poziomie, jak znalazł 😉

Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. To kolejna rzecz, którą wskazałbym po stronie atutów. Dzięki temu znaczniej łatwiej jest nim manewrować i docierać do najbardziej niedostępnych miejsc. Spokojnie jestem sobie w stanie wyobrazić, że co bardziej zaradny gospodarz czy gospodyni domu będzie z jego użyciem usuwać pajęczyny, które czasem znajdujemy nieopodal sufitu.

Dostępność

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover H-FREE HF122GPT 011 jest już dostępny w sprzedaży. Cieszy, że producent nie przesadził z wyceną. Za odkurzacz zapłacimy tylko 530 złotych, co uznaję za dobrą ofertę. Oczywiście, w tej kwocie można bez trudu nabyć zwykły, „standardowy” odkurzacz, jednak wydaje mi się, że wielu osób rozwiązanie, jakie proponuje Hoover, będzie ciekawym oraz jak najbardziej przyjaznym cenowo wyborem.

Źródło: informacja prasowa opr. własne