Xiaomi ma wszystko. Nawet masażer

Są takie firmy, które kojarzymy tylko z jedną lub dwoma gałęziami rynku, na przykład ze smartfonami czy laptopami. Xiaomi zdecydowanie nie jest takim producentem. Gdybyście jeszcze nie wiedzieli, to za niezłe kwoty można już kupić masażer z logo tego producenta.

Produkty Xiaomi w Polsce

masażer xiaomi
Fot: producenta

Wiele osób, gdy myśli o Xiaomi, ma na myśli zwłaszcza smartfony, bowiem to z tych produktów firma jest najbardziej rozpoznawalna w Polsce. Jasne, wszyscy wiemy, że są też świetne elektryczne hulajnogi, czy bogaty, dobrze rozwinięty system smart home, jednak warto w tym całym, imponującym portfolio zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz: firma cały czas je rozwija. Od wynalazków tych nieco dziwnych, jak inteligentne deski sedesowe, po dostępne zwłaszcza w Chinach, telewizory. Albo masażery, na przykład takie, jak ten.

Xiaomi YUNMAI, bo o nim mowa, to elektryczny masażer mięśni. Producent informuje, że może on być używany między innymi przez sportowców, pomagając szybciej wyleczyć ich urazy mięśniowe. Po stronie atutów pada też informacja o poprawie krążenia krwi w okolicach miejsca, które akurat masujemy. Maksymalna prędkość, to 3200 RPM, a deklarowany poziom hałasu nie powinien przekroczyć 45 decybeli. Użytkownik ma do swojej dyspozycji trzy poziomy intensywności masażu, a Xiaomi YUNMAI może pracować w temperaturach od -10 do +40 stopni Celsjusza.

Inteligentny dom Xiaomi – co warto wiedzieć?

Zanim uznacie, że ten masażer, to lek na całe zło tego świata, zapoznajcie się z ulotką, bowiem są też pewne ważne obostrzenia i przeciwwskazania. Przede wszystkim, nie zaleca się używania akcesorium przez kobiety w ciąży, osoby nieletnie, wliczając w to niemowlęta oraz osoby z rozrusznikiem serca lub metalowymi implantami. Nie powinno się te przez długi czas masować tego samego obszaru na ciele.

Zresztą, lista jest nieco dłuższa i – dla własnego bezpieczeństwa – lepiej zapoznać się z nią przed zakupem masażera. Jeśli jednak uznacie, że przeciwwskazania i środki ostrożności Was nie dotyczą, a chcecie mieć ten produkt w swoim domu, to – po pierwsze – przed użyciem raz jeszcze przeczytajcie ulotkę i – po drugie – przygotujcie się na wydatek, który powinien zamknąć się w kwocie zbliżonej do 800-900 złotych, w zależności od źródła, gdzie zdecydujecie się kupić Xiaomi YUNMAI.

źródło: GeekBuying, opracowanie własne