honor 20 pro
Fot: producenta

Znamy ceny Honora 30 Pro+ i Pro. Jest dobrze

Myślę, że marki Honor nie trzeba Wam przedstawiać. Telefony tej firmy są często wybierane przez użytkowników, ponieważ oferują całkiem sporo, za całkiem przyzwoite pieniądze. Premiera tegorocznych flagowców już niebawem, a my mamy dla Was kilka informacji o cenach tych urządzeń.

Tak samo, jak Huawei, Honor postanowił dodać urządzenie z dopiskiem Pro+. Wszystko to przekłada się na trzy nowe modele: Honor 30, Honor 30 Pro i Honor 30 Pro+.

Ceny Honor 30, 30 Pro i 30 Pro+

Honor 30 Pro+ dostępny będzie w trzech konfiguracjach:

  • 8GB RAM + 128GB
  • 8GB RAM + 256GB
  • 12GB RAM + 256GB

Trzeba przyznać, że będzie to ciekawa alternatywa, dla drogich urządzeń, a nowe modele powalczą o miano tanich flagowców z kilkoma ciekawymi produktami konkurencji. Ekran, jaki znajdziemy w najmocniejszym modelu, to OLEDowa matryca z 90 Hz odświeżaniem oraz wbudowanym skanerem linii papilarnych. Oprócz tego na pokładzie odnajdziemy autorski procesor Kirin 990 ze wsparciem dla technologii 5G.

Aparat w Honorze 30 Pro zaoferuje wiele

Do naszej dyspozycji będą też cztery aparaty. Ten główny będzie wyposażony w 50-megapikselowy sensor. Z pozostałych informacji wiemy, że nie zapomniano o diodzie podczerwieni do sterowania naszymi urządzeniami domowymi oraz bezprzewodowym ładowaniu. Szczegółowa specyfikacja matryc wciąż owiana jest tajemnicą, ale na 100% można założyć, że firma zdecyduje się na matrycę Sony IMX700. Pozostałe plotki o aparacie mamy dla Was opracowane w tym wpisie.

Sam telefon będzie działał pod kontrolą Androida 10 i autorską nakładką Magic UI 3.1, choć niestety o wsparciu dla Google Mobile Services można zapomnieć. Szkoda, no ale to nie Huawei i Honor wymyślili sobie takie realia gry. W zamian mamy usługi HMS, które w dokładny sposób omówił dla Was Konrad.

Aparat w Honorze 30 Pro zaoferuje wiele

Cena i dostępność

Póki co nie wiemy, jak będzie z dostępnością w naszym kraju, lecz znamy chińskie ceny smartfonów. Są one przeliczone z jenów na dolary. I tak za podstawową wersję przyjdzie nam zapłacić około 709 dolarów (około 3000 złotych). Za wersje z powiększoną pojemnością będziemy musieli zapłacić 766 dolarów (około 3200 złotych). Ostania, a zarazem najbogatsza wersja kosztować będzie około 822 dolarów (około 3500 PLN). Warto tutaj wspomnieć, że flagowy Huawei P40 Pro z 8 GB pamięci RAM i 256 pamięci operacyjnej kosztuje u nas 4299 zł.

Czy warto będzie w niego zainwestować? To się dopiero okaże, ale pamiętajcie, że tak jak Huawei, Honor będzie działał pod kontrolą HMS. Nie determinuje to funkcjonalności urządzenia, ale na pewno wpłynie na decyzję zakupową wielu osób.

Źródło: gizmochina.com, opracowanie własne. Na zdjęciu głównym: Honor 20 Pro.

More Stories
SUPERCAR CAPSULE
SUPERCAR CAPSULE – garaż marzeń dla super samochodu