Aparat w Honorze 30 Pro zaoferuje wiele

honor 30 pro google
Fot za: IndiaShopps

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tegoroczna generacja flagowców od firmy Honor będzie pracować w oparciu o matrycę od Sony. Precyzując, IMX700. Najnowsze sample pokazują, że Japończycy po raz kolejny pokazali, że potrafią stanąć na wysokości zadania.

Błyskawiczny AF, zupełnie nowe slowmotion…

Smartfony z serii Honor 30 zadebiutują już za parędziesiąt godzin. O urządzeniach z tej rodziny pisaliśmy dla Was szerzej w tym wpisie, dlatego też już teraz gorąco zachęcam Was do lektury. Tutaj skupimy się na nowościach. A tak się fajnie składa, że tych nie brakuje. Raczej nie przypadkowo do sieci wyciekła właśnie spora ilość szczegółów, które pokazują aparat w urządzeniu z naprawdę ciekawej strony.

honor 30 pro aparat
Fot za: SparrowNews

Przede wszystkim, super szybkie łapanie ostrości. Jeden z członków zarządu wrzucił właśnie fotki do sieci i okazuje się, że te są naprawdę wysokiej jakości. Jest to jednocześnie pierwszy pokaz możliwości Honora 30 Pro (lub Pro+) w działaniu praktycznym. Zdjęcie – mimo sporej dynamiki – jest ostre, trudno też dopatrzeć się na nim jakichś karygodnych artefaktów czy przekłamań. W mojej opinii, jest bardzo dobrze.

Gdy wydawało się, że to koniec emocji i do premiery będziemy mieli od urządzeń z rodziny Honor 30 względny spokój, w internecie pojawiło się samplowe wideo, które pokazuje nowy tryb Super Slow-Motion. W tym konkretnym przypadku jest to nagranie w zwolnionym tempie przy 1920 klatkach na sekundę. Jasne, flagowy Huawei P40 Pro potrafi o wiele więcej, jednak czy ta funkcja dla wielu osób będzie odgrywać kluczowe znaczenie? Dyskutowałbym.

Spodziewamy się, że Honor 30 Pro (oraz Pro+) będą miały ekran o przekątnej 6,57 cala, który zapewne wykona firma BOE. Będzie to pracujący przy 90 Hz OLED, który będzie pracować w rozdzielczości Full HD+. Prawdopodobne jest też 27 W ładowanie oraz głośniki stereofoniczne. Jest to premiera, która może być naprawdę ciekawym wydarzeniem w branży. Oby tylko Honor nie przesadził z ceną. Tym bardziej, że w tym roku nadarza się świetna okazja by powalczyć na przykład z Xiaomi.

źródło: Sparrownews, (2), opracowanie własne, zdjęcie główne za: IndiaShopps