A teraz szybko, bo promocja ME trwa tylko do Walentynek

media expert promocje
Fot za: MediaExpert

Walentynki to w sumie już takie trochę święto konsumpcji. Trudno będzie od tego uciec zarówno w tym roku, jak i w kolejnych latach. Skoro jednak takie są reguły gry, to może warto z nich skorzystać? Na przykład na walentynkowej promocji w Media Expert?

Promocja w Media Expert

Warto rozpocząć od tego, że promocja w sieci Media Expert trwa – jak sugeruje sama nazwa 😉 – do 14 lutego. Z zasadami promocji i kodami rabatowymi można zapoznać się na tej stronie. W niższych cenach można kupić naprawdę imponującą ilość produktów, od działu Beauty, przez małe i średnie AGD, a kończąc na smartfonach, komputerach i telewizorach. Nie jest to oczywiście pełna gama produktów, jednak to właśnie tutaj udało mi się znaleźć kilka atrakcyjnych ofert.

Poniżej przedstawiam Wam te produkty, które w mojej opinii wyróżniają się naprawdę atrakcyjną ceną:

Tani telewizor 55 cali – TOP5 (zima 2020)

Oczywiście w walentynkowej promocji Media Expert znajdziecie o wiele więcej ciekawych sprzętów, jednak – w pełni szczerze rzecz ujmując – niektóre promocje, to obniżka o zaledwie parę złotych. Starałem się dla Was wybierać takie oferty, gdzie ta przebitka jest już na tyle atrakcyjna, że oferta sieci może być uznana za najlepszą lub jedną z najlepszych ofert na rynku. Oczywiście, odnosząc ją tylko do innych sklepów stacjonarnych.

Tak czy inaczej, jeśli chcielibyście zaoszczędzić trochę grosza, warto poświęcić nieco czasu i zapoznać się z przecenami. Być może rzuci się Wam w oczy jakaś ciekawa rzecz, której nawet nie mieliście w planach zakupowych. Ja właśnie czytam o ekspresie do kawy Bosh Tassimo Vivy 2, bowiem w tej cenie jest to naprawdę ciekawa opcja. Zwłaszcza dla osób, które – jak ja – doceniają ekspresy na kapsułki do kawy.

źródło: w oparciu o promocję sieci Media Expert, opracowanie własne