Automatyczny odkurzacz? Pomyśl o Hoover

Hoover Robo.com fot. producenta
Hoover Robo.com fot. producenta

Odkurzacze towarzyszą nam od długiego czasu. Na rynku znajdziemy je pod różną formą: zwykłe, bezprzewodowe czy automatyczne. Jedne droższe, drugie tańsze. A gdyby tak kupić Hoover Robo.com3 który wyróżnia się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami?

Jaki automatyczny odkurzacz kupić?

Mała pomoc przy sprzątaniu domu z pewnością przyda się każdemu. Osobiście posiadam takie smart-urządzenie i w chwili obecnej nie wyobrażam sobie życia bez niego. Prócz zaplanowanego, szczegółowego harmonogramu sprzątania, odkurzacz pozwala mi zapomnieć o sprzątaniu, efektem czego mogę skupić się na tych nieco ważniejszych rzeczach. To chyba największy atut tego typu sprzętów, dzięki któremu cieszą się one rosnącą popularnością.

Dziś przyjrzymy się modelowi Robo.com3 od firmy Hoover. Charakteryzuje się on bardzo płaską konstrukcją, gdyż ma ona zaledwie 68 mm wysokości. Zdecydowanie zasługuje to na pochwałę, bo bez problemu będzie on mógł odkurzyć powierzchnię pod meblami czy kanapą. Z samej budowy warto również wyróżnić miękkie zderzaki, które mają zapewnić świetną amortyzację przy uderzeniach na przykład w meble. Jest to dość ważne, gdyż brak odpowiedniej amortyzacji mógłby spowodować na przykład wywrócenie się kwietnika czy innych, mniej stabilnych mebli.

Jaki tani odkurzacz automatyczny kupić? (TOP5)

Odkurzacz jest wyposażony w zaawansowaną technologię podczerwieni, która odpowiedzialna jest za nawigację robota, a dodatkowo dzięki inteligentnemu systemowi sztucznej inteligencji, Hoover stosuje unikalne obliczenia algorytmiczne by jak najlepiej czyścić nasze domy i mieszkania. Cieszy mnie, że AI znajduje tak wiele zastosowań i mam nadzieję, że Hoover już niebawem wprowadzi tę funkcję do jeszcze szerszej gamy swoich produktów.

Sterowanie na miarę XXI wieku

Do sterowania odkurzaczem Hoover posłuży nam dedykowana aplikacja, a łączymy się z nim przy pomocy naszej domowej sieci WiFi. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi godzinę, zaś proces samego ładowania może wynieść maksymalnie cztery godziny. Jest to dobry wynik, patrząc na to, że szacunkowo jeden pokój sprzątamy maksymalnie do 30 minut (w zależności od wielkości). Pozwala mi to pochwalić Robo.com3.

Poniżej możecie przeczytać najważniejsze parametry tego urządzenia:

  • Wymiary: 324x68x324 mm
  • Waga: 2,4 kg
  • Obsługa wirtualnych ścian: tak (2 w zestawie)
  • Ilość dedykowanych programów: 9
  • Ustawienie harmonogramu: tak (tygodniowy i dzienny)
  • Zdalne sterowanie: tak
  • Zastosowany filtr: zmywalny HEPA

Źródło: hoover.pl opr. własne