niedz.. lip 21st, 2024

Candy pokazuje, że można ciekawie urządzić małą łazienkę

Zaprojektowanie małej łazienki jest naprawdę sporym problemem. Każdy chciałby, żeby była estetyczna, nowoczesna i spełniała wszystkie najważniejsze funkcje. Dziś podpowiadamy, jaki sprzęt wybrać, by móc spełnić te założenia.

Jak urządzić małą łazienkę?

Najważniejsza kwestia od której trzeba zacząć, to jest plan wykorzystania każdego centymetra powierzchni, tak by jej nie zmarnować. Kolejne kroki, to decyzja o kolorach ścian i materiałach, jakich zamierzamy użyć. Obecny trend sugeruje, że na małej przestrzeni najlepiej sprawdzą się jasne kolory, takie jak: biały, beżowy czy piaskowy. Dlaczego? Bo optycznie zwiększają one pomieszczenie. Poza tym, jasne kolory sprawiają, że pomieszczenie wygląda estetycznie.

Dążąc do zagospodarowania metrażu, warto przemyśleć zrezygnować z wygody, jaką daje nam wanna. Zamiennikiem, który pozwoli zaoszczędzić nam miejsca, ale również i wody jest oczywiście prysznic. Wolne miejsce można przeznaczyć na przykład na pralko-suszarkę, która podwyższy komfort lokalu i domowników. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest powieszenie dużego lustra. Dzięki niemu uzyskamy efekt optycznego powiększenia naszej łazienki.

Pralko-suszarka, czyli dwie pieczenie na jednym ogniu

Suszenie prania w niewielkich mieszkaniach jest często bardzo uciążliwe, a na dodatek – przy złym zabezpieczeniu powierzchni ścian – może grozić pojawieniem się wilgoci, z którą później bardzo trudno wygrać. Idealnym i wygodnym rozwiązaniem zastępującym tradycyjne suszenie na rozkładanych suszarkach jest zakup pralko-suszarki, która nie tylko wypierze naszą odzież, ale także ją wysuszy. To urządzenie 2 w 1 świetnie sprawdzi się w małych łazienkach, zajmując tyle samo miejsca co sama pralka, a spełniając jednocześnie dwie bardzo przydatne nam funkcje. Świetnie sprawdzi się do tego model SmartPro CSOW 4855TB\1-S od Candy.

Urządzenie posiada elegancki i nowoczesny design, który świetnie zaprezentuje się w każdej łazience. Czytelny wyświetlacz oraz możliwość zdalnego uruchamiania urządzenia z dowolnego miejsca, dzięki naszemu smartfonowi i aplikacji simply-Fi sprawiają, że korzystanie z pralko-suszarki jest bardzo łatwe i wygodne. Pralko-suszarka Candy SmartPro CSOW 4855TB\1-S posiada 16 programów prania, w tym dziewięć szybkich, które dają świetne efekty i oszczędzają nasz czas.

Jest to dobra wiadomość dla fanów smart home. Simply-Fi to dość dynamicznie rozwijane oprogramowanie, które Candy zdążyło już zintegrować z wieloma swoimi sprzętami. Jeśli interesuje Was wizja inteligentnego domu, którym choćby w pewnym stopniu można kierować poprzez aplikację w smartfonie, leżąc wygodnie na kanapie, to na pewno warto pochylić się nad rozwiązaniem producenta. Sprawdziłem simply-Fi i z perspektywy użytkownika, mam o tej aplikacji jak najbardziej pozytywne zdanie. 

Nadal mało miejsca? Umieść pralkę pod blatem

Funkcjonalnym i estetycznym rozwiązaniem może być wybór najmniejszej dostępnej na rynku pralki i umieszczenie jej pod umywalką. Przemyślaną propozycją jest ładowana od przodu pralka Candy AQUA 1142D1/2-S, której niestandardowe wymiary to: 51 cm (szerokość), 44 cm (głębokość) i 69 cm (wysokość). Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, wyróżnia się ona stosunkowo dużym załadunkiem, bo aż 4kg, co z pewnością wystarczy do codziennego prania singlom czy parom.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.

Powiązane

Comments are closed.