odkurzacz z filtrem HEPA
Samsung PowerStick Jet, fot: producenta

Co potrafi super-odkurzacz od Samsunga? Całkiem sporo

Wraz z przyjściem nowego roku nastał czas na podsumowanie tego już minionego. To również czas na porządki, nie tylko w naszym życiu, ale i w domu. A w tych porządkach na pewno pomoże Wam najnowszy model odkurzacza od Samsunga z linii PowerStick Jet.

Bezprzewodowy odkurzacz POWERStick Jet

Nowy pomocnik nie tylko pomoże przy czyszczeniu dywanu, ale także parkietu i mebli. Ostatecznie, czy tego chcemy czy nie, w każdym domu znajdą się jakieś nieczystości, które warto usunąć. A może to po prostu dobry moment na cotygodniowe porządki? Dzięki technologii Jet Cyclone sprzęt sam optymalizuje przepływ powietrza. W dodatku mamy tutaj silnik Digital Inverter o mocy do 550W, który pomoże nam w sprzątaniu.

Samsung POWERStick Jet jest w stanie pracować aż do 60 minut na jednym cyklu ładowania. Do zasilenia akumulatora posłuży nam wolnostojąca stacja ładująca, która rozwiązuje problem niepotrzebnego montażu. Sama bateria ładuje się w 3,5 godziny, zaś zapasowy akumulator pobiera moc ze stacji, podczas odkurzania, co dodaje nam kilka godzin pracy. Jeśli macie do wysprzątania spory metraż, będzie to spory atut.

Samsung POWERStick Jet
Samsung POWERStick Jet fot. Samsung

Jaki tani odkurzacz automatyczny kupić? (TOP5)

Zestaw sprzedażowy prezentuje się na bogato

Dzięki turbo szczotce odkurzanie dywanów staje się efektowniejsze. W zestawie znajdziemy również odpowiednie akcesoria, które pomogą w dotarciu do trudniejszych miejsc. Producent nie zapomniał też o kurzu znajdującym się na podłogach. Szczotka Soft Action Brush z antystatycznego włosia dokładnie zbierze kurz, a jej obrotowa głowica pozwala dotrzeć do każdego zakamarka. Sierść zwierząt na kanapie? Z tą powinna poradzić sobie elektro-szczotka, która także wchodzi w skład zestawu.

Miłym akcentem – zwłaszcza dla alergików – jest wyposażenie konstrukcji w filtr HEPA, który – zgodnie z deklaracją Samsunga – potrafi usunąć aż 99,99% mikrocząsteczek pyłu i alergenów. Warto również wspomnieć o wadzę, która wynosi 2,7 kg. Jest to całkiem niewiele, a sam odkurzacz posiada teleskopową rurę, która pomoże nam dopasować wysokość urządzenia do naszych potrzeb. Ile kosztuje taka przyjemność? Cóż, w najtańszej wersji za Samsunga PowerStick Jet przyjdzie nam zapłacić 2199 złotych. Czy to dużo czy mało, oceńcie już sami.

Źródło: informacja prasowa, opr. własne

More Stories
samsung galaxy s20 ultra
Smartfony Samsunga zastąpią dowody tożsamości?