media markt promocje
Fot: Media Markt

Dobra promocja w Media Markt. Można sporo zaoszczędzić

Mamy na Cododomu.pl taką regułę, że piszemy Wam tylko o tych najciekawszych promocjach, gdzie naprawdę można sporo zyskać. W ten trend dobrze wpisuje się akcja „Rabaty do pary”, jaką zorganizowała sieć Media Markt.

Promocje w Media Markt

Akcja „Rabaty do pary” różni się trochę od typowej promocji. Tutaj ceny produktów jako tako nie zostały obniżone. Cała idea, jaką wymyśliła sobie sieć polega na tym, by zaoszczędzić nawet do 50% na zakupie drugiego produktu. Oczywiście, 50% to maksymalna wysokość upustu, która jest zarezerwowana dla dość wąskiego grona sprzętów. Mimo wszystko, bez większego trudu udało mi się znaleźć kilka ciekawych sprzętów, za sprawą których zdołacie trochę zaoszczędzić:

Tani telewizor 55 cali – TOP5 (zima 2020)

Warto w tym miejscu pochylić się nad jeszcze jedną ważną kwestią. Promocja jest dość ciekawie skonstruowana dla dużego AGD. Tutaj, by uzyskać 10% rabatu na kolejny sprzęt, obowiązuje dość prosta zasada. Cena minimalna jednego z nich musi przekraczać tysiąc złotych. W takiej sytuacji, rzeczone 10% zniżki odlicza się od tańszego urządzenia. Jak zawsze w przypadku takich promocji, gorąco zachęcam Was do lektury regulaminu. Można go odnaleźć tutaj.

„Rabaty do pary” potrwają jeszcze kilka dni, bo do 19 lutego lub do wyczerpania zapasów. Pewnego rodzaju ciekawostką o której warto wspomnieć jest też to, że promocja obowiązuje zarówno w stacjonarnych sklepach, jak i z poziomu e-sklepu na stronie Media Markt. Wydaje mi się, że jest to ciekawa akcja zwłaszcza dla tych, którzy – na przykład – są na etapie urządzania mieszkania czy domu. Rabat na duże AGD to jak najbardziej ciekawa sprawa, bowiem początkowy koszt zakupu nowoczesnej pralki lub pralko-suszarki do niskich raczej nie należy.

Udanych łowów 😉

źródło: własne, w oparciu o stronę Media Markt

More Stories
Sony Xperia 1 II tryb nocny
Istny cud! Sony wdroży tryb nocny dla Xperii 1 Mark II