niedz.. lip 21st, 2024

Dobre promocje na TV, AGD i smartfony? Proszę bardzo!

promocje na smartfony
Fot: RTV Euro AGD

Świat zmienia się na naszych oczach. W chwili, gdy w sieci coraz częściej można przeczytać informacje o tłumach w sklepach spożywczych, branża AGD musi walczyć o naszą uwagę. I trzeba oddać, że niektórym sklepom ta walka wychodzi całkiem dobrze. Przedstawiamy kilka ciekawych promocji, dzięki którym można zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Najlepsze promocje na elektronikę

Rozpocznę od tego, żebyście starali się stosować do zaleceń rządu i unikali zbędnego wychodzenia poza dom czy mieszkanie. Z bieżącymi komunikatami rządu RP można zapoznać się na tej stronieTrzeba jednak pamiętać o tym, że wciąż funkcjonuje sprzedaż internetowa. Mało tego, wiele firm chce obronić choćby poprawne wyniki sprzedaży kwartalnej, więc pojawiło się kilka naprawdę ciekawych promocji na telewizory czy sprzęty AGD, koło których trudno przejść obojętnie.

W tym wpisie wybieramy dla Was najciekawsze promocje z oferty RTV Euro AGD. Tutaj ważna sprawa. Wybieramy tylko te oferty, które w trwającej promocji zapewniają najniższą cenę na rynku. Oczywiście, nie możemy porównać jej do tej z portali aukcyjnych, jednak jeśli dany produkt w Euro jest wyraźnie tańszy niż w innych sklepach z elektroniką, to chętnie poinformujemy Was o takiej promocji, byście mogli zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Co robić ze znajomymi, ale online i siedząc w domu?

Telewizory objęte promocjami

Nie dzielimy tej kategorii według przekątnej czy firm. W tym akapicie przedstawiamy Wam kilka – naszym zdaniem – ciekawych ofert, które na pewno warto poddać pod rozwagę. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby przeanalizować jak największą ilość sprzętów i odnieść ją do wszystkich dużych sklepów z elektroniką, które działają w Polsce. W naszej opinii, warto zastanowić się nad następującymi urządzeniami:

  • Telewizor Hitachi 58HK6100 w RTV Euro AGD w cenie 1799 złotych (taniej o 260 PLN),
  • Telewizor LG 50UM7450 w RTV Euro AGD w cenie 1699 złotych (taniej o 200 PLN),
  • Telewizor Sharp LC-70UI7652E w RTV Euro AGD w cenie 2799 złotych (taniej o 700 PLN),
  • Telewizor LG 49SM8600 w RTV Euro AGD w cenie 2599 złotych (taniej o 200 PLN).

Smartfony objęte promocjami

Kwestia zakupu smartfona przez internet jest dość problematyczna. Znam wiele osób, które nie mają problemu z tym, by kupić urządzenie od osoby prywatnej, nawet jeśli to może być objęte blokadą operatora. Tak czy inaczej, coraz więcej klientów daje szansę marketom, bowiem ceny potrafią być naprawdę niezłe, a sporym atutem są też raty 0% oraz jasne reguły związane z gwarancją oraz krajem pochodzenia. I właśnie dla takich osób wybraliśmy następujące smartfony:

COVID-19: Google buduje stronę do badań przesiewowych

AGD do domu objęte promocjami

W tym dziale mieliśmy pewien problem, bowiem AGD to pojęcie bardzo szerokie. Mieści się w nim zarówno mikrofalówka, która waży kilka (kilkanaście) kilogramów, odkurzacz, jak i piekarnik, pralka czy lodówka. Zdecydowaliśmy jednak, że nie będziemy dzielić sztucznie tego działu na podkategorie tylko po to, by potem wpychać na siłę jakieś średniej jakości promocje. Zatem, produktów, jakie tutaj wskażemy, nie będzie zbyt wiele, jednak ich niska cena powinna Wam to zrekompensować 😉

Jak zdezynfekować smartfon i pozbyć się bakterii?

Słowo podsumowania

Pamiętajcie o tym, że reguły akcji limitowane okazje są dość specyficzne. Euro wymyśliło sobie tę promocję w taki sposób, że lista przecenionych urządzeń jest stale aktualizowana. Miło, że obok poszczególnych sprzętów pojawia się informacja o tym, ile sztuk produktów wciąż jest dostępnych w niższej cenie. Jeśli nie załapaliście się na wymarzoną promkę, nic straconego. Po prostu za jakiś czas odświeżcie stronę. Kto wie, może wtedy znajdziecie tam jeszcze ciekawsze okazje.

Tak czy inaczej, życzę Wam udanych łowów i pamiętajcie, aby bez potrzeby nie opuszczać domu. Już niebawem przygotujemy dla Was kilka wpisów, gdzie postaramy się pokazać, że nawet siedząc całe dnie w mieszkaniu, można ciekawie spędzić czas. Czy to samodzielnie, czy z bliskimi. Wybieramy dla Was najciekawsze promocje i zawsze informujemy Was o tym, co ciekawego słychać w świecie nowoczesnych technologii. Tak działamy. Życzymy zdrowia! 🙂 Uważajcie na siebie.

źródło: własne, w oparciu o ofertę sieci Euro

Powiązane