Haier przedstawia nowe pralki z serii 39

Haier seria 39 for. producenta
Haier seria 39 for. producenta

Nie znam osoby, która nie posiadałaby w swoim domu pralki. W chwili obecnej ten rynek znacząco się rozwinął, więc bez problemu jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni dla nas produkt. Tak się składa, że niedawno zawitały na nim nowe modele z serii 39 od firmy Haier.

Zapewniają one profesjonalne efekty prania w domowych warunkach. Znajdziemy w nich kilka nowości, którym warto się przyjrzeć. Producent dąży do tego, by zapewnić konsumentom to, co jest im najpotrzebniejsze. Nowe modele dostępne są w opcji slim lub standard oraz różnych pojemnościach bębna – od 7 do 9 kilogramów.

Haier seria 39 for. producenta
Haier seria 39 for. producenta

Spieszysz się na spotkanie i nie masz w co się ubrać, teraz to nie problem!

Dla wszystkich zabieganych i żyjących w pośpiechu Haier wprowadził program szybkiego, 15-minutowego prania. Dzięki niemu odświeżymy swoje ubranie w bardzo szybki sposób. Tryb ten z pewnością spodoba się też rodzicom, który mają dużo prania, lecz nie zawsze wymaga ono ustawiania pralki na minimum godzinę.

Funkcja prania parowego

Bardzo przydatny program, który rozprawi się powstałymi na ubraniach plamami. Zapewnia on również równomierne rozprowadzenie pary i detergentu wewnątrz bębna. Gdybyście potrzebowali czegoś mocniejszego, przydatna może być funkcja intensywnego prania. Spokojnie, nie musicie martwić się o swoje tkaniny, gdyż są one doskonale chronione, dlatego możemy cieszyć się doskonałą trwałością kolorów i kształtu ubrań.

System antybakteryjny ABT

W obecnie panującej sytuacji zastosowany tutaj system antybakteryjny z pewnością przypadnie Wam do gustu. Usuwana ona do 99,7% szkodliwych bakterii, a co za tym idzie, nasze ubrania stają się „zdrowsze”.

 

Oto SIXCUP, mata inna niż wszystkie

Gdyby tego wszystkiego było mało, pralki te same dobiorą ilość używanej wody do wielkości prania. Dzięki temu oszczędzimy nie dość, że środowisko, to również i wodę. Ponadto posiadają one spory wyświetlacz LED, który ułatwi nam sprawną obsługę dostępnych funkcji.

Cena i dostępność

Wszystkie modele z nowej serii dostępne są już w sprzedaży. Poniżej przedstawiam Wam krótką tabelę z ich cenami. Pamiętajcie, nie żałujcie na taki sprzęt, w końcu ma on służyć przez dobrych kilka lat 😉.

HW70-BP1439 (Silm) Od 1449,99 zł
HW80-BP1439 (Standard) Od 1599,99 zł
HW90-BP1439 (Standard) Od 1649,99 zł

 

Krótka specyfikacja techniczna

  • Zużycie energii (kWh/rok) – Nowa (2010/30/EC) – 114
  • Klasa efektywności energetycznej – Nowa (2010/30/EC) – A+++
  • Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3 – 76
  • Poziom hałasu pranie – 51
  • Bęben – Stal nierdzewna
  • prędkość wirowania (obr/min) – 1400
  • Ilość programów – 16

Źródło: informacja prasowa opr. własne