niedz.. lip 21st, 2024

Ruszają „Nocne Przeceny” z okazji Dnia Kobiet. Upusty do 50%

media expert promocje
Fot: Media Expert

Często w swoich wpisach powtarzam, że każda okazja, by zaoszczędzić trochę pieniędzy jest dobra. A tak się ciekawie składa, że taka okazja nadarzy się już dzisiejszego wieczoru. W grze sporo produktów i wysoka kwota maksymalnego rabatu.

Promocje w Media Expert

Media Expert zasłynął w ostatnim czasie zwłaszcza z dość głośno komentowanej w mediach, reklamy 😉 No, a tak w pełni na poważnie, sieć od dłuższego czasu robi co może, by walczyć o nasze serca i portfele, organizując wiele ciekawych promocji. Pisaliśmy o nich wielokrotnie, dlatego też nie widzę sensu, by w tym wpisie przytaczać Wam co ciekawsze okazje, jakie już się zakończyły. Na szczęście rynek nie znosi pustki i już za moment rozpocznie się kolejna promka w sieci Media Expert.

Tym razem pretekstem do zorganizowania nocnej wyprzedaży jest zbliżający się wielkimi krokami Dzień Kobiet. Wszystkim zapominalskim przypominam, że w tym roku to święto wypadnie w niedzielę. Jest więc jeszcze trochę czasu na przygotowanie się. Niech Was jednak nie zmyli to, że w ME promocja została zadedykowana właśnie tej okazji. Przeceniono szereg urządzeń z różnych kategorii cenowych.

promocje w media expert
Fot: ze strony producenta

Niestety, ale przed oficjalnym uruchomieniem promocji, nie można podejrzeć listy produktów, jakie będzie można kupić w obniżonej cenie. Mogę jednak dać Wam kilka porad, które być może pozwolą Wam szybko dotrzeć do tych najlepszych ofert. Przede wszystkim, pamiętajcie o tym, że w tego typu akcjach często dostępna jest bardzo ograniczona pula produktów. Trzeba więc się spieszyć i działać szybko.

Wybrane telewizory Samsunga zwrócisz w ciągu 60 dni

Lata doświadczeń pokazały, że sieci zwykle rzucają naprawdę ciekawe oferty zwłaszcza na smartfony, telewizory oraz małe AGD do kuchni. Gdybym był na Waszym miejscu, rozpocząłbym poszukiwania od ofert na smartfony. Odpalcie sobie drugą kartę w przeglądarce i po uruchomieniu promocji, sprawdźcie szybko w Google, czy aby na pewno cena zaoferowana przez Media Expert nie ma sobie na rynku równych. Jeśli tak się zdarzy, to… cała reszta zależy już tylko od Was 😉

Kończąc, życzę Wam owocnych łowów i raz jeszcze przypominam, że promocja rozpocznie się 5 marca o godzinie 20:00 i potrwa do 09:00 rano w piątek, 6 marca.

źródło: Media Expert, opracowanie własne

Powiązane