niedz.. lip 21st, 2024

Hoover nie próżnuje i wydaje nową serię urządzeń

Pomimo szerokiej gamy dostępności produktów do kuchni na rynek pojawiają się ich kolejne odsłony. Każdy z producentów chce zachęcić konsumentów do tego, by wybrali właśnie jego sprzęt. Walka robi się szczególnie ciekawa w sektorze premium, gdzie rywalizacja o nasze pieniądze wchodzi właśnie na zupełnie nowy poziom.

Czym jest Vanity Premium od Hoover?

Hoover doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego prezentuje nową serię AGD do domu. Linia Vanity Premium została stworzona dla bardziej wymagających użytkowników i łączy w sobie najwyższą jakość sprzętu, atrakcyjny design i funkcjonalność. Produkty obejmują swoim „zasięgiem” takie urządzenia ze świata AGD, jak: piekarnik, zmywarkę, płytę indukcyjną, okap, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, chłodziarko-zamrażarkę, a także pralkę i suszarkę.

Piekarnik do zabudowy Hoover HOAZ7173IN

Nowy piekarnik charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, które może pomieścić aż do 80 litrów, elektronicznym, dotykowym programatorem oraz oświetleniem LED. Urządzenie zapewnia równomierne pieczenie dzięki termoobiegowi z grzałką pierścieniową umieszczoną na wentylatorze oraz termosondzie, dzięki której wszystkie przygotowane potrawy będą idealnie upieczone. Hoover HOAZ7173IN został wyposażony także w funkcję WiFi – można go włączać i wyłączać, sterować nim i kontrolować jego działanie na odległość przy pomocy aplikacji Hoover Wizard na smartfona.

Płyta indukcyjna

Najnowszy model płyty indukcyjnej HIFS4B  to wysoka wydajność, nowe technologie gotowania, a także nowoczesny design. Elastyczna strefa indukcyjna E-space pozwala łączyć strefy gotowania i używać ich jako jednej. Daje to możliwość użycia większych garnków czy dużych naczyń do gotowania. Płyta posiada również programy automatyczne oraz bardzo dużą moc – 7400 W, która zapewnia szybkie gotowanie.

 

Ekspres ciśnieniowy do zabudowy

Ciśnieniowy ekspres do kawy HBCM450 jest ciekawą propozycją dla miłośników kawy. Komfort użytkowania zapewnia elegancki dotykowy panel sterowania, który umożliwia szybki i intuicyjny wybór rodzaju przyrządzanego napoju. Sprzęt zapewnia też możliwość zmiany parametrów kawy. Ekspres podczas zaparzania wytwarza ciśnienie 15 barów, co przekłada się na jakość parzonej kawy. Dla miłośników małej czarnej to spora gratka.Wysuwany okap blatowy

Wysuwany okap blatowy Hoover HDD9800/1B to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie nowoczesność oraz oszczędność miejsca w kuchni. Okap montowany jest w blacie kuchennym. Podczas gotowania wysuwa się pionowo, zajmuje tym samym mało miejsca, a przy tym jest wydajny: szybko pochłania opary i neutralizuje zapachy. Zapewnia pracę do 4 poziomów mocy z opcją zwiększenia wydajności, co idealnie sprawdza się podczas smażenia lub grillowania.

Zmywarka

Nowy model zmywarki Hoover HDIN4S613PS jest w stanie pomieścić aż 16 kompletów naczyń. Charakteryzuje się także wysoką oszczędnością energetyczną A+++, a ponadto zużywa w jednym cyklu zmywania 10 litrów wody, co znacząco obniża koszty jej eksploatacji. Zmywarka posiada dodatkowe ramię myjące Power Wash, które pomaga usunąć ciężkie zabrudzenia oraz intensywny program pracujący w temperaturze 75°C.

Lodówko – zamrażarka

Kolejną nowością w ofercie firmy Hoover jest lodówka do zabudowy BHBF182DT o klasie energetycznej A+. W zamrażarce wykorzystano technologię No Frost, która zapobiega osadzaniu się szronu i lodu na ściankach. Dużą zaletą lodówki Hoover jest specjalna komora Freshzone pozwalająca na przechowywanie produktów wymagających niższej temperatury, takich jak wędliny, mięso, czy ryby. Takie rozwiązanie sprawia, że żywność zachowa świeżość, zapach i wartości odżywcze na dłużej.

 

Kuchenka mikrofalowa

W ofercie firmy Hoover znajduje się również kuchenka mikrofalowa do zabudowy. Model HMGV28GDFB posiada 8 programów, moc 900W oraz perfekcyjnie wpasowuje się w linię Vanity Premium.

Pralka do zabudowy

Pralka do zabudowy Hoover HBWMO 916TAHC-S posiada 17 programów, w tym 4 krótkie, które umożliwiają pranie wielu rodzajów tkanin, o różnym stopniu zabrudzenia. Zastosowany w urządzeniu System KG mode automatycznie dopasowuje zużycie wody, czas prania i wirowania do ilości ubrań w bębnie. Gwarancję pozbycia się uciążliwych zabrudzeń i uzyskania wspaniałych rezultatów zapewnia unikalna technologia All in One łącząca wodę i detergent w jeden roztwór, który bezpośrednio wnika we włókna tkaniny.

Suszarka

Hoover HBTDWH7A1TCE wyposażony został w pompę ciepła gwarantującą optymalną temperaturę suszenia. Suszarka zużywa niewiele prądu oraz jest bezpieczna dla każdego rodzaju tkanin. Urządzenie ma klasą energetyczną A+ i pojemność bębna 7 kilogramów. Można suszyć w nim zarówno delikatne tkaniny, jak i wełniane swetry (posiada certyfikat Woolmark).

Dostępność

Nowa seria Vanity Premium dostępna jest w Studiach Mebli Kuchennych. Trzeba przyznać, że taką serią producent może nieźle zamieszczać na rynku i zrobić konkurencje pozostałym firmom.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Powiązane

Comments are closed.