Huawei rusza z kolejnym konkursem

huawei p40 pro specyfikacja
Fot: producenta

19 maja tego roku ruszyła kolejna edycja akcji Huawei „Instaluj i wygrywaj”. Skierowana jest ona do osób, które posiadają telefony oparte na usługach HMS. Sama akcja podzielona jest na dwie części, a w każdej z nich promowana jest inna grupa aplikacji. Zebrane punkty będzie można wykorzystać do opłacenia usług producenta.

Jak podzielona jest ta akcja?

Pierwsza tura trwać będzie do 27 maja. Aplikacje, które będą brać w niej udział to: AutoMapa, OLX.pl, Ceneo, Jakdojade, Moto Rider GO, Zdrowe Zakupy, SkyCash, Audioteka, Onet wiadomości, Meal and Home Fitness Plan by Ann Lewandowska – Easy Workouts, ipla, Radio Złote Przeboje, Empik Foto, Polsat News, n7player Music Player, Dark Tower, Telemagazyn, Multicraft – built and mine!, Slow motion video FX: fast & slow mo editor i farma dla zwierząt.

Następny etap rozpoczyna się 28 maja i potrwa do 17 czerwca. Póki co lista aplikacji nie jest znana, jednak wiadome jest, że będą one inne niż te z pierwszej tury. Jako, że sklep od Huawei rozwija się całkiem szybko, jest to całkiem dobra wiadomość. Ot, na przykład dzisiaj do grona wspieranych apek dołączyła oficjalna aplikacja do zarządzania kontem w banku PKO. To świetna wiadomość, która na pewno przekona wiele osób do AppGallery.

Samsung Galaxy S20 Ultra vs Huawei P40 Pro vs Huawei Mate 30 Pro!

Na jakiej zasadzie gromadzone są punkty?

Za każdą pobraną aplikację na nasze konto naliczane jest 2 Punkty Huawei. Ilość ściągniętych aplikacji jest ograniczona do trzech. Oczywiście, możecie pobrać wszystkie, lecz po przekroczeniu limitu punkty nie zostaną naliczone. Ich przelicznik jest bardzo prosty, gdyż jeden punkt to jedna złotówka.

Aby odebrać punkty należy:

  1. zainstalować jedną z aplikacji biorących udział w akcji;
  2. nacisnąć „Odbierz Punkty Huawei” tuż pod listą aplikacji;
  3. skopiować kod w zakładce „Nagrody” w AppGallery;
  4. przejść do ID Huawei w „Ustawieniach” smartfona;
  5. w sekcji „Punkty Huawei” przejść do „Zrealizuj” i wkleić kod;
  6. odebrane punkty zostaną przypisane do ID Huawei.

Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni – w tym czasie należy go zrealizować. Osoby, które nie posiadają swojego ID Huawei, mogą je w łatwy sposób założyć wchodząc w „Ustawienia” na smartfonach Huawei.

Cała akcja wydaje się być naprawdę ciekawa, gdyż nie musimy wydawać swoich pieniędzy, by móc w poszerzonym stopniu skorzystać z usług Huawei.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne. Na zdjęciu głównym Huawei P40 Pro.


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.