Fot: producenta

Jak wyczyścić klawiaturę? Z Cyber Clean to banalnie proste

Klawiatura komputera, to dla wielu osób niemal centrum życia. Nie tylko wpisujemy na niej litery czy nawigujemy z jej pomocą po usługach audio, ale też często nad nią jemy. A to oznacza, że warto raz na jakiś czas warto naszą klawiaturę wyczyścić. Jak?

Cyber Clean to zawiesina, którą można wyczyścić nie tylko klawiaturę, ale i płyty winylowe lub trudno dostępne wnęki w samochodzie. Oznacza to, że preparat z powodzeniem może znaleźć wiele zastosowań w naszych domach. To jak najbardziej dobra wiadomość. Zawiesina ma bardzo proste zadanie – wnika między klawisze, w wąskie powierzchnie, a następnie wystarczy tylko dokładnie przetrzeć czyszczony obiekt.

Jak wyczyścić klawiaturę?

Fot: producenta

Warto docenić też właściwości antybakteryjne preparatu. Nie od dziś wiadomo, że klawiatura jest jednym z miejsc, które jest najbardziej podatnym na namnażanie się bakterii, które mogą mieć na nas zły wpływ. Wydaje mi się, że docenicie też to, że Cyber Clean może być używany kilkakrotnie. Sprawia to, że inwestycja staje się nieco bardziej „ekonomiczna”. Możemy też wybierać między zapachem miętowym a limonką. Puszka z preparatem ma pojemność 160 gramów.

Generalnie rzecz ujmując, Cyber Clean zbiera w sieci bardzo dobre opinie, jednak nie sposób nie zauważyć, że trudno zdobyć go w Polsce. Czasem przewija się on przez portale aukcyjne, a w miarę szybko można go kupić choćby na Amazonie w sugerowanej cenie, która – w przeliczeniu na złotówki – wynosi 40-50 złotych. Trzeba zauważyć, że nie jest to kosmicznie wysoka kwota, także nie będę zdziwiony, jeśli część z Was zdecyduje się sprawdzić Cyber Clean u siebie w domu.

Temat czyszczenia klawiatury jest nieco szerszy. Gdybyście mnie zapytali mnie wprost jak wyczyścić klawiaturę to z pewnością udzieliłbym Wam jeszcze co najmniej kilku ciekawych porad. Na pewno w bliskiej przyszłości opracujemy dla Was poradnik, gdzie dokładnie pochylimy się nad tą kwestią. Tak czy inaczej, Cyber Clean prezentuje się całkiem ciekawie na tle konkurencji, która nieraz wymaga nieco więcej fatygi z czyszczeniem klawiatury niż ten preparat.

źródło: Cyber Clean

More Stories
odkurzacz z filtrem HEPA
Co potrafi super-odkurzacz od Samsunga? Całkiem sporo