Telewizor schowany w obrazie? Jest już takie rozwiązanie

Hidden Vision
Hidden Vision, fot. hvtvmounts.com

Telewizor nadal jest stałym wyposażeniem większości mieszkań, a często drugi znaleźć można w sypialni. Gdybyście jednak mieli mało miejsca lub chcieli go po prostu schować, możecie zawsze włożyć go do obrazu.

Patrząc na mieszkania znajomych szczerze doceniam, że wielu potrafi ze smakiem urządzić swoje 4 kąty. Szczególnie podziwiam tych, którzy mają do dyspozycji mniejszą przestrzeń, a i tak potrafią zrobić dobrze wyglądające i niezwykle funkcjonalne miejsce. Kilku na pewno będę musiał podesłać ten tekst, ponieważ schowanie telewizora w obrazie jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Jak widzicie na filmie, firma Hidden Vision wpadła na pomysł specjalnego uchwytu, w którym znajduje się telewizor. Złożony przylega on do ściany i może być schowany za obrazem lub lustrem. Po rozłożeniu, ekran pojawi się nad naszym łóżkiem, dzięki czemu będziemy mogli oglądać filmy czy też seriale w pozycji leżącej.

Oczywiście, obraz czy też lustro możecie kupić od producenta samego uchwytu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście postawili na coś swojego. Wybrać można również obramowanie, od prostego kawałka drewna do zdobionych ram, które będą pasować do tradycyjnych obrazów. Gdyby żadna z propozycja Wam się nie spodobała, istnieje opcja zakupu uchwytu bez żadnej ramy.

Jeśli chodzi o telewizor, przed zakupem warto skontaktować się ze sprzedawcą, żeby upewnić się czy dany model będzie pasować. W ramie można schować urządzenia o maksymalnie 43-calowym ekranie.

Hidden Vision
Hidden Vision, fot. hvtvmounts.com

Twórcy tego gadżetu zwracają uwagę, że jest on prosty w montażu oraz obsłudze. Ponadto ma się prezentować minimalistycznie, więc wszystkie kable można schować w ramionach.

Jest to interesujące rozwiązanie, ale dla konkretnych grup odbiorców. Sam nie wiem czy zdecydowałbym na takie schowanie telewizora, ale znam co najmniej kilka osób, które w swoich mieszkaniach na pewno rozważyłyby taki uchwyt. Zdecydowanie jest to naprawdę ciekawa alternatywa dla podwieszanego telewizora, szczególnie w małych pomieszczeniach.

Jeśli to rozwiązanie i Wam przypadło do gustu, najprostsza opcja kosztuje 699 dolarów (ok. 2650 złotych) i nie ma w zestawie żadnej ramy na obraz. Najdroższe opcje (na większy telewizor i z mocno zdobioną ramą) to 1148 dolarów, czyli jakieś 4350 złotych. Nie są to małe kwoty, ale pomysł wydaje się być ciekawy i dość unikatowy.

Źródło: hvtvmounts.com