Fajna promocja: kup pralkę, zgarnij bon o wartości 200 PLN

Whirlpool MFWSD81283WCVPL, fot: producenta

Fajnym aspektem pisania dla Was jest to, że raz na jakiś czas możecie dzięki Cododomu.pl dowiedzieć się o ciekawej promocji, która pozwoli Wam zaoszczędzić nieco grosza. Dziś mamy informację o promocji, którą organizuje Whirlpool.

Jeśli akurat poszukujecie pralki, to mam dla Was dobre wiadomości. Decydując się na zakup kilku wyszczególnionych przez producenta urządzeń, możecie otrzymać bon o wartości 200 złotych do sieci sklepów DUKA. Promocja obowiązuje do 14 lutego lub do wyczerpania zapasów, więc macie jeszcze trochę czasu, aby dokładnie przeanalizować swój domowy budżet i zdecydować, czy warto wziąć udział w tej promocji.

Pralka Whirlpool – promocja

Cieszy, że bonem o wartości 200 złotych organizator objął sporą ilość urządzeń. Precyzując, ośmiu:

  • EFWSG61283BVPL,
  • EFWSG71283BVPL,
  • EFWSG81283BVPL,
  • FWG71283BV PL,
  • FWG81283BV PL,
  • MFWSD71283WCVPL,
  • MFWSD81283WCVPL,
  • FWD91496BV PL.

Te dość skomplikowane i zawiłe nazwy mają kilka elementów wspólnych, jednak na pierwszy plan wysuwa się to, że są to pralki z serii FreshCare+, które oferują autorską technologię producenta, SteamRefresh. Jest to nic innego, jak suszenie odzieży z wykorzystaniem pary. O ile sama technologia jest już znana od pewnego czasu, o tyle zastosowanie jej w pralkach, to duży krok naprzód, który na pewno warto docenić.

Inteligentne pralki automatyczne – którą warto kupić? (TOP5)

Miłym akcentem jest to, że producent zamieścił na promocji pralki z różnych segmentów cenowych. Początkowo obawiałem się tego, że będą to tylko urządzenia z najwyższej półki cenowej. Na szczęście nic takiego się nie stało. Ot, za pierwsze urządzenie z powyższej listy trzeba zapłacić mniej więcej 1400 złotych. Jasne, są też sprzęty droższe, jednak cieszy, że każdy z nas może dopasować urządzenie w budżecie, który akurat mamy do wydania. Pokazuje to, że producent podszedł do tej akcji w sposób praktyczny.

Aby otrzymać bon o wartości 200 złotych musimy zarejestrować się na tej stronie. Oczywiście, jak zawsze, polecam uprzednio zapoznać się z regulaminem, żebyście wiedzieli, jakie warunki trzeba spełnić. Z tych dość ważnych rzeczy, na pewno warto zwrócić Waszą uwagę na to, że pralkę trzeba zakupić do 31 stycznia. Zachowajcie też paragon, bowiem będzie on odgrywał sporą rolę przy procedurze rejestracji. Tak czy inaczej, jeśli właśnie poszukujecie pralki, to na pewno warto spojrzeć na tę promocję uważnie.

źródło: własne, w oparciu o stronę producenta