Masz Samsunga? No to łap 4 miesiące YT Premium

fot. producent

A gdyby tak móc pozbyć się reklam, mieć możliwość odtwarzania filmów w tle i trybie offline? Dla posiadaczy Youtube Premium, to standard, za który jednak trzeba zapłacić nieco ponad 20 złotych na miesiąc. Jednak jeśli kupiliście niedawno telefon z serii Galaxy, to ta wiadomość przypadnie Wam do gustu.

YouTube Premium za darmo?

Usługa Youtube Premium została aktywowana w Polsce w maju 2019 roku. Od tamtej pory posiada ma ona grono swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jedni twierdzą, że to świetna opcja, która pozwala pozbyć się reklam bez instalowania jakichś dodatków, co przydaje się na telefonach, zaś drudzy wolą zaoszczędzić pieniądze i godzą się na reklamy. Samsung postanowił wyjść naprzeciw użytkownikom swoich smartfonów (no dobra, ich części) i wystartował z bardzo ciekawą promocją. Można zgarnąć YT Premium za darmo na cztery miesiące.

x-kom zaorał. Huawei P30 Pro w mega promocji

Warunki promocji

Akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów z serii Galaxy, które zostały zakupione i aktywowane od 14.02.2020 r. do 6.03.2021. Więc jeżeli myślicie nad zakupem czegoś od koreańskiego producenta, może okazać się to świetnym bonusem.

Oferta przewiduje dwa typy subskrypcji: dwumiesięczną oraz czteromiesięczną. Z tej pierwszej będą mogli skorzystać wszyscy z pominięciem modeli z rodziny S20, Z Flip i Fold. Dwukrotnie dłuższy czas ważności promocji Youtube Premium za darmo, ucieszy zaś posiadaczy następujących modeli Galaxy: S20, S20 5G, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra 5G), Z Flip, Fold.

Samsung Seria S20 fot. producent

Takie zdjęcia robi Samsung Galaxy Z Flip

Promocja będzie trwała aż do 6.04.2021 roku. To szmat czasu, więc jeśli rozważacie zakup urządzenia z logo Samsung, może być to dla Was kolejny argument. Pamiętajcie jednak o tym, że oferta dostępna jest dla użytkowników, którzy – tu cytat – nie skorzystali wcześniej na swoim koncie Google z bezpłatnego próbnego dostępu do YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red czy Google Play Music. Szczegóły promocji dostępne są na stronie producenta. Mimo wszystko, jest to pozytywna akcja o której zdecydowanie warto Was poinformować 🙂

Źródło: Samsung Polska opr. własne