Mieszkasz na małym metrażu? Te meble są dla Ciebie

meble do małej kuchni
Fot: producenta

Sporo osób mieszka na dość niewielkim metrażu. Ci z Was, którzy znają ten problem, doskonale wiedzą, że czasem trzeba pójść na kompromisy i nie można pozwolić sobie na zakup wymarzonej kuchni czy umeblowania. Na szczęście z pomocą przychodzi Mobilspazio.

Meble do małej kuchni?

Mobilspazio to włoski producent, który znalazł sobie dość specyficzną niszę. Firma wyspecjalizowała się w produkcji mebli i wyposażenia mieszkań, hoteli, domków modułowych oraz mini-rezydencji. Można powiedzieć, że perełką w koronie producenta jest umeblowanie, które bez trudu mieści się tam, gdzie wielu innych producentów rozkłada ręce i albo każe wykonywać meble pod indywidualne zamówienie, albo informuje, że nie ma tak niewielkich wymiarowo półek czy blatów kuchennych.

mini kuchnia
Fot: producenta

Produkty bazują na modułach, a to oznacza, że można łączyć je ze sobą na wiele różnych sposobów. W ofercie znajdziemy zarówno szafki, zlewozmywaki, jak i meble do zabudowania lodówki, kosza na śmieci czy z wydzieloną strefą dla płyty kuchennej lub piekarnika. Zestawy można kompletować samodzielnie lub zdać się na ofertę producenta i wybrać dla siebie projekt mini-kuchni pod konkretny rozmiar. Dla tych z Was, którzy mają niewielki metraż, oznacza to koniec odwiecznego problemu z dopasowaniem umeblowania w całym mieszkaniu.

Gorąco zachęcam Was do przejrzenia całej oferty firmy, którą można znaleźć tutaj, jednak pozwólcie, że opiszę Wam projekt mini-kuchni K-133. Jest to umeblowanie typu open-kitchen z wbudowanymi szafkami, gotowe do montażu kuchenki, okapu, płyty indukcyjnej a nawet lodówki. Rama wykonana jest z płyt wiórowych, które są pokryte melaminą. Aby nadać kuchni większej wytrzymałości, płyta ma różne grubości w zależności od tego, czy dany element jest elementem nośnym czy nie.

Producent deklaruje, że płyty są odporne na zarysowania i są w 100% wykonane we Włoszech. Jak sygnalizowałem Wam już wcześniej, Mobilspazio daje swoim klientom pełną elastyczność w projektowaniu swoich wymarzonych kuchni. Możemy personalizować jej wielkość, kolor, a także ilość urządzeń, jakie będą składać się na pełen zestaw sprzedażowy. Jak dla mnie – ciekawa sprawa 🙂

źródło: HomeCrux, opracowanie własne