Motorola One Macro w dobrej promocji w x-kom!

motorola one macro
Fot: producenta

Rynek urządzeń ze średniej półki cenowej rządzi się swoimi prawami. W „low-mid’endzie” trudno o dobre okazje. Na szczęście czasem zdarza się promocja, którą warto opisać. Tym razem chwalimy sieć x-kom, która ładnie zeszła z ceny z Motorolą One Macro.

Motorola One Macro – specyfikacja techniczna

Urządzenie oferuje 6,2-calowy ekran, który pracuje w rozdzielczości HD+ i wykonany jest w technologii IPS. Docenicie małego, dość dyskretnego w swoim designie, notcha. Urządzenie napędza MediaTek Helio P70 z grafiką Mali G72. W cenie wynoszącej zaledwie paręset złotych, to całkiem sensowna opcja. Cieszy obecność 4 GB pamięci RAM i 64 GB na pliki użytkownika, które dodatkowo możemy poszerzyć przez slot microSD o dalsze 512 GB. Akumulator ma pojemność 4000 mAh.

Uwagę zwraca dość nietypowy aparat główny: 13 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, z czego jedna z 2-Mpix matryc dedykowana jest do tak zwanej fotografii zbliżeniowej, czyli po prostu zdjęć makro, które wykonujemy z zaledwie kilku centymetrów odległości od obiektu. Na froncie, w notchu, czeka 8 Mpix oczko selfie. Telefon debiutował z Androidem 9 Pie, który nie został przez producenta niemal wcale zmodyfikowany. Pozwala to żywić przekonanie, że Motka One Macro będzie cieszyć się długim wsparciem technicznym.

Motorola EDGE+ sprawdzona w DxOMark. Jest dobrze

Motorola One Macro – promocja

W wielu sklepach trzeba za ten telefon zapłacić 800 złotych. Jasne, czasem zdarzają się nieco niższe kwoty, jednak przeważnie są to e-sklepy gdzie trudno o dokładną odpowiedź w kwestii tego, czy smartfony pochodzą z polskiej dystrybucji czy nie. W x-komie nie ma takich dylematów. Jest to rozpoznawalna w Polsce sieć, która sprzedaje urządzenia zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych, więc pewnym jest, że kupujemy produkt, który producent przewidział właśnie na nasz rynek.

Ile można zaoszczędzić w promocji w x-kom? Stówę. Obecnie za Motorolę One Macro zapłacicie 699 złotych. Może nie jest to jakaś porywająca kwota, gdy odniesiemy ją do flagowców, ale jak na smartfon z tego segmentu rynku, jest to obniżka, która zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Tym bardziej, że urządzenie działa dobrze i jak na swoją cenę, oferuje całkiem sporo. Jeśli szukacie ciekawego smartfona, po prostu warto. Zwłaszcza w tej cenie.

źródło: własne, w oparciu o dane ze strony x-kom.pl