usunsmog.pl
usunsmog.pl

Nie chcesz kupować oczyszczacza? Możesz go wynająć!

W chwili obecnej warunki pogodowe są niekorzystne dla zdrowia. Trwa okres grzewczy i poziom zanieczyszczenia powietrza gwałtownie wzrasta. Z pomocą przychodzą nam oczyszczacze powietrza, których na rynku nie brakuje. Niestety, zakup takiego urządzenia może nieco uszczuplić nasz budżet. A gdyby tak je wypożyczyć?

Jak wypożyczyć oczyszczacz powietrza?

Z pomocą przychodzi nowy program Philipsa: „Wynajmij oczyszczacz i odetchnij zdrowszym powietrzem”. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli wyposażyć się w jeden z sześciu oczyszczaczy, które producent przewidział na potrzeby tej akcji. Usługa jest nowością, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie niejednej osoby. Warto też w tym miejscu zauważyć, że opłaty abonamentowe są całkiem atrakcyjne. Jasne, czasem bardziej opłaca się kupić oczyszczacz, jednak nie zdziwię się, jeśli akcja zyska sobie wielu zwolenników.

Sam proces wynajęcia akcesorium jest bajecznie prosty. Na stronie usunsmog.pl przechodzimy przez konfigurator, gdzie musimy odpowiedzieć na trzy pytania: gdzie będzie stał oczyszczacz, czy w domu są zwierzęta lub osoby, które mają alergię. Wreszcie, na końcu podajemy wymiary pokoju. Po odpowiedzi na powyższe pytania, strona wybierze dla nas odpowiedni model. Wraz z nim pojawiają się najważniejsze informacje, jak specyfikacja techniczna oraz przybliżony czas, w jakim oczyszczacz będzie musiał pracować, by poprawić jakość powietrza w domu.

Konfigurator usunsmog.pl

Następnie podajemy nasze dane teleadresowe i metodę płatności. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że nie wpłacamy żadnej kaucji i to, że wraz z oczyszczaczem dostajemy filtry do oczyszczacza. Nie wiążemy się z Philipsem żadną umową, a dostawa sprzętu jest darmowa.

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz?

Odpowiedź jest bardzo prosta – ponieważ chcemy żyć zdrowiej. Powiedźmy, że jeden z członów rodziny jest alergikiem, lub posiada jakąś chorobę dróg oddechowych. Alergicy raczej powinni dążyć do poprawy jakości powietrza, by uwolnić je od pyłków czy kurzu. Dzięki takiemu oczyszczaczowi nasze domowe powietrze jest filtrowane, a więc pozbywamy się w większej części tych zanieczyszczeń. Smog za oknem? Żaden problem, zaraz po przewietrzeniu pokoju uruchamiamy urządzenie i możemy cieszyć się świeżym powietrzem bez zanieczyszczeń i przekroczonych norm pyłu zawieszonego.

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger – recenzja

Czy wynajem ma sens?

Jeżeli chwilowo nie macie środków na zakup takiego urządzenia, to myślę, że tak, jak najbardziej. Ciekawą opcją jest też możliwość miesięcznego sprawdzenia, czy rzeczywiście go potrzebujesz. Można pokusić się o stwierdzenie, iż opłacalność wynajmu spada wprost proporcjonalnie do czasu, jaki chcemy mieć oczyszczacz u siebie. Na szczęście, zawsze można skorzystać z opcji spłaty ratalnej. W świecie rat 0%, nie jest to wcale takie złe. No, ale tę decyzję musicie podjąć już Wy 😉

Źródło: usunsmog.pl opr. własne

More Stories
iphone 14
Recenzja iPhone 14