niedz.. lip 21st, 2024

Oppo przekazuje blisko 190 sztuk A31 dla dzieciaków

Dzieci z telefonami
Dzieci z telefonami, fot. McKaela Lee (Unsplash)

W tych trudnych czasach jedną z najważniejszych rzeczy jest nieograniczona możliwość kontaktu ze światem. Podopieczni Fundacji Polki Mogą Wszystko na szczęście nie muszą się już o to martwić.

Od ponad miesiąca siedzę w domu i wychodzę tylko wtedy kiedy muszę, czy to do sklepu czy pracy. Gdybym nie miał łatwego sposobu na kontakt z bliskimi, prawdopodobnie byłyby to jedne z gorszych tygodni w moim życiu. Na szczęście jestem na tyle uprzywilejowany, że bez problemu mogę porozmawiać nawet ze znajomymi, którzy aktualnie siedzą w innych krajach. Niestety nie każdy ma takie możliwości.

Wśród nich znajdują się podopieczni Fundacji Polki Mogą, ale na szczęście Oppo wraz z Plusem, Fundacją Polsat oraz serwisami technologicznymi WP.pl postawiły coś z tym zrobić. Blisko 190 podopiecznych z 24 świetlic środowiskowych otrzymało wsparcie w postaci smartfonów Oppo A31 oraz pakietów bezpłatnych usług, jak rozmowy, SMS-y oraz internet.

Oppo
Oppo, fot. informacja prasowa

Oppo A31 powinien zdecydowanie wystarczyć nie tylko do kontaktu z innymi czy podczas przeglądania wiadomości i portali społecznościowych. To sprzęt, który ma 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6765 Helio P35, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, 6,5-calowy ekran HD+ oraz akumulator o pojemności 4230 mAh. Sprzęt ten sprawdzi się również, gdy podopieczni będą chcieli coś obejrzeć czy po prostu zagrać.

Ze swojej strony mogę dodać, że zawsze chętnie piszę o takich akcjach. Dla dużych firm są to często znikome koszty, ale dla osób obdarowanych może to być prezent, który mocno wpłynie na ich życie.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Powiązane