Ortopedyczne legowisko dla psa? Spójrzcie na ofertę od Laylo Pets

Fot: producenta

Legowiska dla psów już dawno przestały być jedynie „opcją” dla posiadaczy czworonogów. Obecnie to niemal standard. Co ważne, możemy wybierać między wieloma ciekawymi modelami, które nie tylko ładnie wyglądają, ale i spełniają szereg cech, które pozwalają kwalifikować je jako legowiska ortopedyczne.

Legowiska powstają pod szyldem Laylo Pets. Firma nie jest zbyt znana w dostępnych w Polsce sieciach sklepów, jednak wydaje się, że jest to w dużej mierze kwestią czasu. Ostatecznie, czy tego chcemy czy nie, nasz rynek też dojrzeje do poziomu, kiedy liczy się nie tylko cena legowiska i jego rozmiar, ale i właściwości zdrowotne. Wydajemy sporo pieniędzy na opiekę weterynaryjną nad zwierzakami, dlatego też zainteresowanie konsumentów legowiskami ortopedycznymi jest tylko kwestią czasu.

Fot: producenta

Producent zwraca też sporą uwagę na dużą ilość dostępnych materiałów i wzorów.  Właściciele psiaków zapewne docenią też trójstronny zamek błyskawiczny, który może znacząco skrócić czas niezbędny do zdjęcia lub nałożenia narzuty. Z rzeczy nieco bardziej oczywistych, mamy tu także uchwyt, tak zwaną rączkę, która pozwala na szybkie przenoszenie legowiska. Co do właściwości ortopedycznych, to pianka cechuje się zapamiętywaniem kształtu zwierzaka, który na niej leżał. Legowisko jest też wodoodporne.

Na końcu musi pojawić się oczywiście kwestia ceny. Cóż, jak nie patrzeć, legowiska od Laylo Pets na pewno nie są najtańszymi na świecie. Jasne, nie są może i tak drogie, jak opisywane przeze mnie wcześniej legowiska od Airweave, ale nie zdziwię się, jeśli dla wielu z Was kwota wciąż będzie zbyt wysoka. Ta kwota, to 150 dolarów. W przeliczeniu mówimy więc o ~575 złotych. Czy to dużo? Zdania będą podzielone. Coś mi jednak podpowiada, że Wasze zwierzaki nie miałyby takich dylematów 🙂

źródło: Laylo Pets przez HouseBeautiful