Postaw na czarno-białą kuchnię z Hoover

Kolorowe kuchnie tracą na popularności. W obecnych czasach doceniany jest minimalizm, a co za tym idzie również i proste, klasyczne  kolory takie jak czarny i biały. Zatem jak zaaranżować swoją kuchnię, by ta wpasowała się w ten trend? Z pomocą przychodzą urządzenia od firmy Hoover.

Czerń i biel w piekarniach marki Hoover

Piekarniki do zabudowy z pewnością pozwolą na o wiele ładniejszą aranżację kuchni. Dzięki nim dodamy jej uroku, jak i minimalistycznej elegancji. Nowe modele od Hoover charakteryzują się nowoczesną, zapadającą w pamięć estetyką, eleganckim designem i szeroką gamą funkcji, które zadowolą nie jednego kucharza. Dzięki dotykowemu panelowi pozbywamy się zbędnych pokręteł, przycisków i tym podobnych rozwiązań. Jednak gdyby ten zabieg komuś się nie spodobał, to producent stworzył wersję z chowanymi, chromowanymi pokrętłami, które świetnie wyglądają i są łatwe do utrzymania w czystości.

Huawei chce zrewolucjonizować wyświetlacze?

Dodatkowym atutem jest wykorzystanie technologii Soft Close spowalniającej zamykanie drzwi gwarantując płynne, ciche i bezpieczne domykanie drzwi oraz wyposażenie piekarników w prowadnice teleskopowe pozwalające w łatwy sposób wysunąć blachę całkowicie na zewnątrz. Zostając w temacie udogodnień, piekarniki posiadają oświetlenie LED, pozwalające na bezpieczniejszą pracę oraz ułatwiające kontrolę nad przyrządzanymi potrawami.

Sprzęty posiadają funkcje takie jak rozmrażanie oraz grill, dzięki którym można zapiec warzywa, ryby, czy drób, i która pozwoli przypiec warstwę wierzchnią potrawy podczas pieczenia, aby była bardziej chrupka. W uzyskaniu idealnie dopieczonych potraw pomoże termoobieg z grzałką pierścieniową, który powoduje, że gorące powietrze jest stale nadmuchiwane na potrawę, przez co optymalna temperatura jest uzyskiwana szybciej. Wybierając termoobieg możesz być pewny, że ciasta i potrawy będą idealnie upieczone. Natomiast funkcja „Cook Light” dedykowana jest w szczególności osobom przywiązującym wagę do sprawności fizycznej.

Nie zapomniano również o osobach, które starają się budować swój smart dom. Dzięki łączności Wi-Fi możemy zdalnie monitorować urządzenie i sterować nim z poziomu aplikacji. Gdyby tego było mało, utrzymujemy też dostęp do dodatkowych funkcji pieczenia, kontrolę energii i nieskończoną ilość przepisów.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Techtoiowo.pl

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.

More Stories
szczotki odkurzacza hoover h-free 500
Odkurzacz Hoover H-Free 500 – recenzja