iphone 9 premiera kiedy
Fot: Pixabay

Pudełko z iPhone 12 może być żenująco skąpe w swojej zawartości?

Apple już wielokrotnie wyznaczało nowe standardy. Często były to wzorce jak najbardziej pozytywne, ale nie brakowało też potknięć. Niestety, ale coraz więcej wskazuje na to, że nadchodzący, dwunasty iPhone może wyznaczyć na tym polu nowe standardy.

Brak słuchawek w pudełku z iPhone 12 to nie koniec rozczarowań?

Informacja pochodzi od notki badawczej, za którą stoją analitycy Barclays. Pośrednio udało im się potwierdzić to, co od pewnego czasu było niemal pewne: w zestawie nie będzie słuchawek Apple EarPods. Po raz pierwszy o takie wnioski pokusił się analityk łańcucha dostaw, Ming Chi-Kuo. Mężczyzna doszedł do takich wniosków już w zeszłym miesiącu. Nowością, do której dogrzebali się pracownicy Barclays jest rzekomy brak adaptera ładowania. Poza telefonem i „papierologią” w pudełku ma znaleźć się tylko kabel z zakończeniem Lighting.

Pierwsza dostawa OLED dla iPhone 12 nie dotarła?!

Jest to tylko jedna strona przysłowiowego medalu. Jakiś czas temu na Twitterze pojawiła się informacja nieznanego do tej pory z przecieków powiązanych z Apple, użytkownika, który poinformował, że w zestawie ma znaleźć się zasilacz o mocy 20 W. Nie wiadomo jednak, ile w tym prawdy. Równie dobrze może być tak, że taka atrakcja spotka tylko tych, którzy zdecydują się kupić najdroższą wersję iTelefonu, a ci, którzy poprzestaną na standardowym iPhone’ie 12, będą musieli wydać z własnej kieszeni nieco pieniędzy, by dokupić zasilacz we własnym zakresie. Firma z logo nadgryzionego jabłka już nieraz pokazywała, że potrafi zarabiać na rzeczach pozornie oczywistych.

Wydaje mi się, że warto zachować pewien dystans wobec tej plotki. Jasne, brzmi to bardzo profesjonalnie, gdy za jakimś przeciekiem stoją analitycy, ale im także zdarzało się mylić. Mało tego, Barclays już kilka razy nie trafił ze swoimi przewidywaniami. O ile pamiętam, to właśnie oni wieścili usunięcie 3D Touch we wszystkich telefonach z rodziny iPhone 11. Pozostaje więc przyjąć tę informację do wiadomości i mieć nadzieję, że Apple nie okaże się być aż takim dusigroszem. Ostatecznie, zostawiamy u nich naprawdę sporo pieniędzy.

źródło: MacRumors, opracowanie własne

More Stories
ProfiCook PC-WKS 1167 G
Świetna sprawa. Czajnik z WiFi już w sprzedaży