Przeciek.Wycieka wideo promujące rodzinę Note 20

samsung galaxy s20 ultra
Fot: własne

Czas pozostały do premiery Samsunga Galaxy Note 20 kurczy się bardzo szybko. Wiele wskazuje na to, że producentowi znowu nie udało się upilnować wszystkich sekretów i zachować ich do dnia premiery. Na dobrą sprawę, o telefonie wiemy już niemal wszystko.

Samsung Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra – co o nich wiemy?

Najnowsza plotka, to w zasadzie spot reklamowy stworzony przez amerykańskiego operatora AT&T. Nie wiadomo jak to się stało, że znalazł się on w sieci już teraz, przed oficjalną premierą telefonu. Tak czy inaczej, dzięki nadgorliwości kogoś, kto niechcący kliknął na przycisk „udostępnij”, poznaliśmy niemal wszystkie smaczki, jakie skrywają najnowsze flagowce z rodziny Note. Czy jest się czym ekscytować? Cóż, i tak i nie.

Materiał wideo ujawnił – a w zasadzie potwierdził – że Note 20 Ultra 5G będzie miał ekran wykonany w technologii Dynamic AMOLED, a jego częstotliwość taktowania, to 120 Hz. Jest to naturalnie matryca typu Infinity-O, czyli tłumacząc na prostszy język, z dziurką na kamerkę selfie. Note 20 5G dostanie ekran Super AMOLED+ o przekątnej 6,7 cala. Reklama nie wspomina nic o częstotliwości, więc można wyjść z założenia, że będzie to tylko 60 Hz. Średnio.

Samsung Galaxy S20 Ultra – recenzja po czasie

W Stanach Zjednoczonych telefony będzie napędzał Snapdragon 865+ którego deklarowany przyrost mocy względem Samsunga Galaxy S20 Ultra ma wynieść 10%. Z roku na rok ewoluuje też rysik. W spocie podkreślono jego szeroką kompatybilność z pakietem Microsoft Office. Zapowiada się ciekawie. Note 20 Ultra dostanie 108 Mpix oczko główne. Niżej lokowana wersja Notatnika musi zadowolić się 64 Mpix modułem przewodnim. Oba mają oferować nagrywanie w maksymalnej rozdzielczości 8K.

Po stronie ciekawostek – o których wiedzieliśmy już od pewnego czasu – warto podkreślić, że firma rezygnuje z technologii SpaceZoom x100, jaką wprowadził S20 Ultra. Maksymalnie przybliżenie Note’a 20 Ultra 5G ma wynieść x50, a podstawowa wersja smartfonu dostanie 30-krotne przybliżenie. Podstawowa wersja urządzenia dostanie ogniwo o pojemności 4300 mAh, a droższy telefon z dopiskiem Ultra w nazwie: 4500 mAh. Kiedy oficjalna premiera? Już wkrótce, 5 sierpnia 🙂

Spot promocyjny jest dostępny tylko na stronie źródłowej. Możecie go zobaczyć, klikając tutaj.

źródło: gsmarena, opracowanie własne. Na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy S20 Ultra