Przygotujcie się! Już dziś Huawei P30 Pro będzie do kupienia za 2199 PLN

Huawei P30 Pro promocja
Fot: Producenta

Huawei P30 Pro to rewelacyjny ex-flagowiec, który pod względem fotografii mobilnej oferuje zaskakująco sporo. Zresztą, nie jest to jedyny atut urządzenia. Zapewne docenicie też to, że posiada on preinstalowane usługi Google’a oraz świetną specyfikację techniczną. Już dziś będzie można go kupić w doskonałej cenie.

Huawei P30 Pro – specyfikacja techniczna

Urządzenie, które debiutowało rok temu, wciąż zaskakuje bardzo sensownymi podzespołami. Ekran (AMOLED) ma przekątną 6,47 cala i pracuje w rozdzielczości Full HD+. Telefon napędza wydajny Kirin 980 z grafiką Mali G76, a w zależności od wersji mamy 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB na pliki użytkownika. Firma postawiła na pojemny akumulator (4300 mAh), który na dodatek wspiera szybkie ładowanie w standardzie SuperCharge 40 W.

Aparat główny to wciąż niezwykle ceniony w branży zestaw, na jaki składa się 40 Mpix (f/1.6 + OIS) + 8 Mpix teleobiektyw + 20 Mpix ultra-szeroki kąt + czujnik 3D ToF. Urządzenie wyróżnia się 5-krotnym zoomem optycznym, 10-krotnym zoomem hybrydowym i aż 50-krotnym przybliżeniem cyfrowym. Genialną strategią okazało się też być wprowadzenie tak zwanego „trybu księżycowego”, który przypadł społeczności do gustu. Jak pisałem już we wstępie, smartfon wspiera usługi Google, więc spokojnie zadziała Wam Google Pay, Gmail czy YouTube. To jedna z głównych różnic, gdy porównamy urządzenie z tegorocznym Huawei P40 Pro.

Huawei P40 Pro – recenzja po dłuższym czasie

Huawei P30 Pro – promocja w Komputroniku

Wiele wskazuje na to, że sobotni wieczór będzie należał do Komputronika. O godzinie 20:00 ma ruszyć wielka nocna wyprzedaż, w ramach której wiele urządzeń zostanie znacząco przecenionych. Jedną z okazji będzie P30 Pro, który – zdaniem serwisu źródłowego – ma kosztować tylko 2199 złotych. To bezapelacyjnie najniższa cena na rynku, przynajmniej wtedy, gdy odniesiemy ją do ofert, jakie przygotowały inne sklepy stacjonarne.

Niestety, „wszystko co dobre, szybko się kończy”. Można przypuszczać, że dokładnie tak samo będzie wyglądała ta promocja. Ilość sztuk objętych okazyjną ceną będzie ograniczona. Nie znamy dokładnej ilości P-Trzydziestek-Pro, jakie Komputronik przeceni. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie ich sporo, jednak o tym dowiemy się dopiero za paręnaście godzin. Tak czy inaczej, warto znaleźć nieco czasu w okolicach dwudziestej i spróbować nabyć telefon w okazyjnej cenie. Mimo upływu czasu, wciąż jest to niezwykle kusząca opcja.

źródło: Pepper, opracowanie własne