Samsung Galaxy Home Mini za darmo? To możliwe, ale…

samsung galaxy home
Fot: Pixabay

Zaledwie parędziesiąt godzin temu poznaliśmy tegoroczną linię flagowych smartfonów od Samsunga na obecny rok kalendarzowy. Warto odnotować, że na niektórych rynkach, producent dołączy do zakupionego urządzenia bardzo fajny gadżet.

Samsung Galaxy Home Mini za darmo?

Gratisy dołączane do urządzeń w ramach przedsprzedaży nie są niczym nowym. Praktykę tę stosowali niemal wszyscy wiodący producenci smartfonów: od Samsunga, przez Huawei i Sony, kończąc na Xiaomi i LG. Firma z Korei Południowej zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko, bowiem na niektórych rynkach, wraz z zakupem smartfona z rodziny Galaxy S20, będzie można zgarnąć za darmo najnowszy, inteligentny głośnik: Galaxy Home Mini.

Samsung Galaxy Home i Home Mini – najważniejsze dane

samsung galaxy home mini gratis
Fot za: TizenHelp

Chcąc zachować obiektywizm, muszę już teraz poinformować Was, że w tej chwili wiele wskazuje na to, że tak atrakcyjna promocja została przygotowana specjalnie dla Korei Południowej. W tym samym państwie będzie można zgarnąć też 50% zniżkę na YouTube Premium na okres czterech miesięcy oraz darmowe ubezpieczenie wyświetlacza. Sytuacja jest o tyle dziwna, że na ten moment Samsung Galaxy Home Mini nie jest dostępny w „zwykłej”, sklepowej sprzedaży. Tym samym, zakup smartfona z linii Galaxy S20, to jedyny sposób, by uzyskać to akcesorium. Dziwne, prawda?

Jeśli tegoroczne smartfony tego producenta wydają się Wam interesujące a wciąż liczycie na jakiś sensowny gratis, to mogę Was poinformować o tym, że w Polsce – jeśli tylko kupicie urządzenie w przedsprzedaży – za darmo dostaniecie słuchawki Samsung Galaxy Buds+. Ich rynkowa wartość, to kwota zbliżona do 600-700 złotych. Zawsze to jakiś profit, który może odrobinę osłodzić taką, a nie inną cenę początkową telefonu. Mimo wszystko, szkoda, że w Polsce nie możemy liczyć na darmowy głośnik Home Mini.

Słuchawki są bardzo powszechne, standardowe. Inteligentny głośnik, to dla wielu osób wciąż nowość, która mogłaby nieco namieszać na rynku.

źródło: TizenHelp