Świetna promocja na 65-calowy TV od Sony

smart tv sony promocja
Fot: producenta

Sony wciąż uchodzi za markę premium. A to oznacza, że ceny za ich produkty do najniższych nie należą. Na szczęście, czasem udaje się dorwać sensowne urządzenie z logo Sony w bardzo ciekawej promocji. A gdy to się przydarzy, jest wielka szansa, że o tym napiszemy, jak dziś.

SONY KD65XG8505 w promocyjnej cenie

Nie jest żadną wielką tajemnicą, że Japończycy mają patent na tworzenie świetnych telewizorów. Nie inaczej jest w tym przypadku. Mamy tu 65-calowy ekran wykonany w technologii LED, który pracuje w rozdzielczości 4K. Ucieszy Was też bogate zaplecze komunikacyjne. 4 złącza HDMI i 3 porty USB z pewnością wystarczą na długi czas. Miłym akcentem jest odświeżanie ekranu w 100 Hz. Zapewni to świetne wrażenia wizualne i sprawi, że wzrok będzie się mniej męczył.

Producent zmieścił też swoją flagową technologię Triluminos Display, która zapewnia nie tylko świetne kąty ale i bardzo żywe, a zarazem naturalnie wyglądające barwy. Mamy też wsparcie w postaci HDR-a, Live Colour oraz dynamicznego zwiększania kontrastu. Widziałem tę funkcję w akcji i szczerze mówiąc, uważam że jest to bardzo udana technologia. Docenią ją zwłaszcza ci, którzy lubią czasem pograć na konsoli. Za dźwięk odpowiadają dwa głośniki, każdy o mocy 10 W.

Dobry telewizor, który nie kosztuje kroci? To możliwe

Telewizor wspiera standard Dolby Audio (Dolby Digital i Digital Plus), a także cyfrowy dźwięk DTS. Fani Sony od razu ucieszą się na myśl o obecności ClearAudio+, którą znamy m.in. ze smartfonów z serii Sony Xperia. Nie mogło zabraknąć oprogramowania Android TV, dzięki któremu o dostęp do popularnych usług VOD czy Sklepu Play możecie być jak najbardziej spokojni. Na pokładzie jest też wbudowany Chromecast, więc można szybko przesyłać na przykład zdjęcia ze smartfona na smart TV.

Nie jest to maleństwo, jednak trudno byłoby tego wymagać od telewizora o tak imponującej przekątnej. Szerokość z podstawą, to 1450 mm. Wysokość osiąga 899 mm, a głębokość z podstawą wymaga zapewnienia co najmniej 316 mm miejsca. Cena! Jak to jest z tą ceną? Jest zdecydowanie dobrze. Neonet zaskoczył genialną promocją, w której ten sprzęt można kupić już za 3959,12 złotych. Oznacza to dla Was oszczędność rzędu 540 złotych. Sprawdziliśmy i jest to zdecydowanie dobra oferta także w odniesieniu do innych miejsc, gdzie można kupić Sony KD65XG8505.

Jeśli akurat szukacie dla siebie smart TV i marzy się Wam duży, dobry telewizor od Sony, to na pewno jest to okazja nad którą warto się pochylić 🙂 PS – kod promocyjny, który aktywuje promocję, jaki trzeba wpisać, to „NOC”.

źródło: Neonet, opracowanie własne