Tania maszynka do strzeżenia wchodzi do Biedronki

biedronka maszynka do golenia
Fot: producenta

Biedronka słynie z tego, że raz na jakiś czas wprowadza do swojej oferty jakieś ciekawe sprzęty ze świata RTV/GSM/AGD. Tym razem sieć zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty tanią maszynkę do strzyżenia, co w obecnej sytuacji wydaje się być bardzo rozsądnym krokiem.

BaByliss zastąpi fryzjera?

Urządzenie, jakie od poniedziałku, 20.04.2020, będziecie mogli kupić w Biedronce za 99 złotych, to maszynka do strzyżenia BaByliss Precision Cut E786E. Jest to maszynka, która przynależy do linii BaByliss MEN. Jeśli obecna, wymuszona przez COVID-19, fryzura już daje się Wam we znaki, to ta tania maszynka pomoże Wam doprowadzić fryzurę do choćby względnego ładu i porządku. Coś mi się wydaje, że dla wielu mężczyzn będzie to bardzo ciekawa oferta.

Maszynka do golenia – jaką wybrać, na co warto uważać

Urządzenie ma 13 długości strzyżenia, które mieszczą się w przedziale 0,5 do 24 mm. Producent zapewnia, że niska cena nie odbiła się na komforcie użytkowania. Jako osoba, która lubi obciąć się na milimetr, z pewną ciekawością zerkam w kierunku tego urządzenia, bowiem moja obecna maszynka ma już swoje lata i po ostatnim, zaskakująco częstym korzystaniu, silniczek nie pracuje już tak dobrze, jak wcześniej.

maszynka do golenia biedronka
Fot: producenta

Kusi też zastosowanie przez producenta zasilania sieciowo-akumulatorowego. To wartość dodana, bowiem w razie czego, na naładowanym akumulatorze możemy wyciągnąć jeszcze 60 minut pracy urządzenia. W zestawie odnajdziemy jeszcze etui do jego przenoszenia, a produkt objęty jest 3-letnią gwarancją. Jeśli chcecie kupić to urządzenie w Biedronce w cenie 99 złotych, to będziecie mogli to uczynić od 20 kwietnia do 2 maja lub do wyczerpania zapasów.

Pewnego rodzaju ciekawostką, której dowiedziałem się z komunikatu prasowego, w oparciu o który przygotowywałem dla Was tę informację jest to, że BaByliss, to firma, która w Europie cieszy się sporą popularnością. Mało tego, ma ona w swojej ofercie także sprzęt dla kobiet, dzięki któremu mogą one prostować włosy. Sieć działa w ponad 60 krajach świata. Ot, taka ciekawostka, gdybyście obawiali się, że to jakaś firma typu no-name. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że tak nie jest.

źródło: informacja prasowa, opracowanie własne