niedz.. lip 21st, 2024

Aparat w Galaxy Note 10 dostaje aktualizację

samsung galaxy note 10
Fot: producenta

Producent z Korei Południowej wciąż walczy z aktualizacjami swoich urządzeń. Zwykle oprogramowanie nie nastręcza żadnych kłopotów, jednak w ostatnim czasie zdarzyło się kilka potknięć. Czy łatka aparatu dla Note 10 będzie zapamiętana jako udana aktualizacja?

Samsung Galaxy Note 10 – aktualizacja aparatu

Niby jest to aktualizacja aparatu, jednak już na początku muszę zaznaczyć, że to „inna” aktualizacja niż myślicie 🙂 Nowa wersja aplikacji, która została oznaczona jako 10.0.03.2 i przynosi dwie kluczowe nowości: poprawę działania trybu skanowania oraz eliminuje błędy we francuskojęzycznym tłumaczeniu apki. Dziennik zmian nie skrywa żadnych innych informacji o potencjalnych innowacjach, jednak nie można wykluczyć, że Samsung wyeliminował też jakieś pomniejsze wady w działaniu softu i podciągnął jakość zdjęć.

Samsung Galaxy Note 9 z One UI 2.1? Wciąż jest szansa!

Przypomnijmy w tym miejscu, że dziesiąty Notatnik ma aparat, na który składają się następujące matryce: 16 Mpix z szerokim kątem + 12 Mpix (f/1.5 lub f/2.4, który działa w oparciu o mechaniczną zmienną przesłonę) + 12 Mpix teleobiektyw. Mimo tego, że bez trudu można znaleźć smartfony, które na polu mobilnej fotografii oferują więcej, to moduł, jaki znajdziemy w Galaxy Note 10 na pewno można określić mianem smartfona, który bardzo dobrze poradzi sobie z fotografią mobilną.

Ekran ma przekątną 6,3 cala, pracuje w rozdzielczości Full HD+, a nad płynną pracą czuwa Exynos 9825 z grafiką Mali G76. Mamy tu 8 GB RAM i 128 GB na dane, a urządzenie debiutowało z Androidem 9 Pie z nakładką One UI. Akumulator ma raczej niewielką jak na serię Note pojemność: 3500 mAh, co dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. Sprzęt waży 168 gram, a jego konstrukcja jest wodoszczelna, co potwierdza certyfikacja IP68.

Posiadacze Samsunga Galaxy Note 10 mogą pobrać aktualizację aplikacji aparatu z poziomu aplikacji Aparat, wchodząc w informacje o kamerze, a następnie klikając na „Aktualizuj”.

źródło: Sammobile, opracowanie własne

Powiązane

Comments are closed.