niedz.. lip 21st, 2024

Wycieka render Note’a 20 w kolejnym kolorze. Wygląda zjawiskowo

samsung galaxy s20 ultra
Fot: własne

Już niebawem czas pozostały do debiutu Samsunga Galaxy Note 20 będziemy mogli odliczać na palcach dłoni. Zanim jednak to nastąpi, pora na świeżutką dawkę przecieków o urządzeniu. Tym razem – nowy kolor.

Samsung Galaxy Note 20 – kolory

Nie da się nie dostrzec, że do tej pory najwięcej zainteresowania ściągała wersja kolorystyczna oznaczona jako „Mystic Bronce”. Faktycznie, jest ona świetna i na pewno to właśnie na tę wersję zdecyduje się wielu użytkowników. Jest w niej jakiś taki powiew świeżości, którego Samsungowi – w ujęciu wersji kolorystycznych – brakowało już od pewnego czasu. Na szczęście, producent z Korei Południowej, nie zapomniał też o tych nieco bardziej tradycyjnych kolorach.

Do sieci właśnie wyciekł render białej wersji telefonu. Nie da się nie dostrzec, że jest naprawdę na bogato. Jednocześnie skromnie i elegancko, stylowo. Podobno telefon będzie oferował popularny efekt gradientu, czyli przenikania się różnych wersji kolorystycznych, którym blisko do bieli. Render tego nie pokazuje, ale już kilkakrotnie ta plotka pojawiła się w branży, więc „coś jest na rzeczy”. Ładnie wyglądają też kolorowe akcenty wokół wyspy z aparatem głównym. Wszystko to tworzy spójną i dobrze przemyślaną całość.

biały samsung galaxy note 20
Fot przez: Sammobile, za: 91Mobiles

Niestety, ale zanim zamarzy się Wam biały „Notatnik” od Samsunga, polecam wypić szklankę wody. Legenda głosi, że ta wersja kolorystyczna będzie debiutować tylko na wybranych rynkach, gdzie firma działa. Co to oznacza w praktyce? Cóż, po prostu tyle, że nie wiemy, czy zaraz po premierze biała wersja kolorystyczna będzie do kupienia w Polsce. Wiele wskazuje na to, że na sto procent możemy liczyć na Mystic Bronze, Mystic Black oraz… Mystic Green. Losy białej wersji kolorystycznej poznamy zapewne dopiero w dniu premiery.

Wiemy też, że Note 20 będzie miał ekran AMOLED, który będzie pracował w rozdzielczości Full HD+ i zapewni 60 Hz odświeżanie. Telefon będzie napędzać Exynos 990, który do pomocy dostanie 12 GB pamięci RAM i 128 GB na dane. Spodziewamy się aparatów: 64 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix. Wiemy też, że pojawi się laserowy AF, ale los czujnika głębi 3D ToF pozostaje nieznany. Nie wiemy też, czy wyświetlacz będzie płaski czy – tak jak w Samsungu Galaxy S20 Ultra – zagięty.

źródło: Sammobile, opracowanie własne. Na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy S20 Ultra

Powiązane