#XiaomiLepsze nawet jeśli chodzi o lusterko?

Lusterko kosmetyczne Xiaomi Jordan & Judy
Fot. przesylkonosz.pl

Światło w wielu sytuacjach jest nieocenionym sprzymierzeńcem. Dla mnie jest ono kluczowe, gdy chce zrobić ładne zdjęcie, a wiele kobiet potrzebuje go do zrobienia sobie makijażu. Właśnie dla nich powstało lusterko kosmetyczne Xiaomi.

Muszę przyznać, że nawet w małym stopniu nie jestem potencjalnym nabywcą tego lusterka, ale znam wiele kobiet, którym bardzo mogłoby się ono przydać. Już nie raz widziałem, gdy znajome na szybko poprawiały makijaż w samochodzie czy przy w biegu mając jedynie małe lusterko. Pół biedy, gdy jest rano i wszystko widać, gorzej przy wieczornych wyjściach.

Lusterko zostało stworzone przez markę Jordan & Judy, ale przy współpracy z Xiaomi, co dla wielu osób jest kluczową informacją. W końcu gdzie jak nie nad Wisłą króluje w sieci hasło #XiaomiLepsze?

Lusterko kosmetyczne Xiaomi Jordan & Judy
Fot. przesylkonosz.pl

Wracając jednak do samego produktu, wydaje się być dość sensownym gadżetem dla wielu pań. W obramowaniu rozmieszczono 33 diody LED, które powinni pomóc w nakładaniu makijażu, nawet w bardzo trudnych warunkach. Ponadto dostępne są trzy poziomy jasności, co również – jak zakładam – przydaje się przy różnych typach makijażu oraz jest zależne od panujących warunków.

Lusterko ma regulowaną podstawkę (30, 60 lub 90 stopni) i ma wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh. Według producenta starczy to na 17 godzin pracy. W zestawie jest oczywiście kabel, którym można podładować ten produkt.

Zaletą tego akcesorium jest również również wygląd, gdyż pozbyto się standardowych przycisków. Zamiast tego postawiono na rozwiązanie dotykowe. W końcu to Xiaomi, więc musi być nieco ciekawej niż przy zwykłym lusterku.

Tak jak już napisałem, nie jestem raczej zainteresowany tym produktem, ale sporo dziewczyn może być innego zdania. Ze względu na całkiem akceptowalne rozmiary (23,8 x 16,8 x 2,5 cm), lusterko powinno zmieścić się do większych torebek, więc można go używać również poza domem.

Obecnie można je nabyć za mniej niż 60 złotych, co wydaje się rozsądną ceną.

Źródło: przesylkonosz.pl