Zobaczcie, co potrafi odkurzacz pionowy od Beko

Beko VRT94929VI, fot: producenta

Odkurzacze pionowe stale i niezmiennie zdobywają udziały w wielu rynkach. Konsumenci coraz chętniej przekonują się do tego typu sprzętów. Beko dostrzega ten trend, dlatego wciąż rozwija tę grupę produktów w swoim portfolio.

Poznajcie Beko VRT94929VI. To jeden z najnowszych pionowych odkurzaczy w ofercie firmy. Wyróżnia się on zastosowaniem bezszczotkowego silnika oraz litowo-jonowym akumulatorem, który ma pozwolić nawet na 45 minut pracy. Warto też w tym miejscu nadmienić, że czas ładowania wynosi – według danych producenta – cztery godziny. Na obudowie odkurzacza znajduje się ikona, która pozwoli Wam szybko podejrzeć, czy ogniwo wymaga już doładowania, czy jeszcze zdążycie szybko wysprzątać kolejny pokój.

Beko VRT94929VI, fot: producenta

Doceniam, że na pokładzie znalazł się filtr HEPA. Pozwala to żywić nadzieję, że odkurzacz będzie dobrze radził sobie także z pochłanianiem szkodliwych dla naszego zdrowia, drobnoustrojów. Jeśli do tego dodamy obecność technologii PerformCyclone, która zapewnia stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, to o jakość zbierania nieczystości można być już całkiem spokojnym. Dla zasady dopowiem, że Beko VRT94929VI dysponuje trzema trybami regulacji mocy ssania.

Deklarowana głośność maksymalna wynosi 83 decybele, a pojemnik na kurz ma pojemność 900 mililitrów. Na wyposażeniu – poza stacją dokującą, która pełni też funkcję ładowarki – mamy elektro-szczotkę LED, szczelinówkę, turbo-szczotkę, miękką szczotkę do mebli oraz elastyczny łącznik. Jak widać, zestaw startowy został uzbrojony przez producenta całkiem nieźle. Zgodnie z przewidywaniami, odkurzacz objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

I tak oto, docieramy do tej najważniejszej dla wielu z Was informacji – ceny. Cóż, jak nie patrzeć, nie jest to najtańszy odkurzacz na rynku. Z pewną satysfakcją wypada jednak zauważyć, że nie kosztuje on też oszałamiająco dużo, zwłaszcza jak na taką specyfikację techniczną. W Polsce można go kupić za kwotę zbliżoną do 1400-1500 złotych. Niestety, jako, że jest to nowość, trzeba liczyć się z tym, że dostępność sklepowa jest dość ograniczona.

Jaki tani odkurzacz automatyczny kupić? (TOP5)

Jeśli koniecznie chcecie mieć odkurzacz pionowy od Beko, to moim obowiązkiem jest poinformowanie Was o tym, że na stronie producenta możecie zapoznać się z pozostałą gamą takich produktów. Pamiętajcie jednak o tym, że inni producenci AGD także mają w swojej ofercie szereg ciekawych urządzeń. O, chociażby takichTak czy inaczej, Beko VRT94929VI prezentuje się niezwykle interesująco i nie będę specjalnie zdziwiony, jeśli sprzeda się on w Polsce w całkiem dobrych ilościach 😉

źródło: własne, w oparciu o stronę producenta