Candy pokazuje małą pralkę do mieszkania

Masz małe mieszkanie? Mieszkasz w kawalerce? To doskonale wiesz, jak trudno znaleźć małe urządzenia, które by się tam zmieściły. Największym problemem zazwyczaj są pralki, zmywarki czy kuchenki. I wtedy z odsieczą przychodzi Candy.

Jak podaje producent Candy Aqua 1142D1/2-S to najmniejsza pralka dostępna na rynku, którą możemy załadowywać od frontu. Pozwala ona wyprać do 4 kg prania, co z pewnością może spodobać się osobom, które mieszkają na małym metrażu. Wracając jednak do samych rozmiarów. Omawiany model to konstrukcja o wymiarach 51 × 44 × 69 cm. Dzięki temu spokojnie umieścimy ją pod zlewem, obok wanny czy w kuchni pod blatem.

Mniejsza pralka, mniejsze funkcje?

Ktoś może powiedzieć „no dobrze, skoro zmniejszamy pralkę, to i jej funkcjonalność”. Na szczęście producent nie idzie tą drogą. Candy Aqua wyposażona jest w tryb szybkiego prania, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Do naszej dyspozycji są trzy tryby: 14, 30 i 59 minut. Mało tego pralka posiada funkcję automatyki wagowej, co pozwala na odpowiednie dobranie ilości wody do wielkości załadunku. Oznacza to, że jednorazowo możemy zaoszczędzić do 30 litrów wody. Przeliczając to w skali rocznej, wychodzi coś około 6 600 litrów! Dużo, nieprawdaż? Zarówno wody, jak i pieniędzy.

Ciekawą opcją wydaje się również być funkcja opóźnionego startu. Umożliwia ona zaprogramowanie cyklu nawet do 24 godzin opóźnienia, czyli wieczorem wkładamy brudne pranie, środki piorące i planujemy pranie tak, by zrobiło się ono albo w nocy i rano mamy je gotowe, albo podczas naszej nieobecności w domu.

Candy szaleje. Na rynku nowe urządzenia z linii SmartPro

Nie zapomniano również o alergikach, gdyż Candy Aqua posiada opcje intensywne płukanie, dzięki któremu całkowicie pozbędziemy się środków piorących, fosforanów oraz sierści zwierząt.

Dostępność i cena

Pralki Candy Aquda 1142D1/2-S dostępne są już w Media Expert, Avans, Elektro.pl oraz Media Mart. Ich ceny oscylują w granicy 1 349 złotych. Po raz kolejny się powtórzę, ale pamiętajcie – warto zapłacić więcej, gdyż taki sprzęt kupujemy więcej, niż na jeden rok.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.