Candy pokazuje nowy piekarnik z… WiFi!

fot: producneta

Nie znam osoby, która nie posiadałaby w swoim domu piekarnika. To właśnie dzięki niemu możemy przyrządzać naprawdę pyszne dania. Czy jednak w dobie inteligentnych rozwiązań nawet taki sprzęt powinien posiadać WiFi? Chyba tak. I jest to główny – choć nie jedyny – wyróżnik nowego urządzenia od Candy.

Candy FSCTXL815 WiFi – co potrafi?

Candy FSCTXL815 WIFI charakteryzuje się bardzo ciekawymi rozwiązaniami, jak przykładowo pieczenie z dodatkiem pary. Pozwala to na przygotowanie ulubionych potraw o wiele zdrowiej, bez ograniczania przy tym ich smaku. Jeśli macie „delikatny żołądek” to gotowanie na parze może zdziałać prawdziwe cuda. #PotwierdzoneInfo 🙂 Wybierając ten program, możemy być pewni, że podczas pieczenia chleba lub mięsa pozostaną one chrupkie na zewnątrz i pełne smaku i wartości odżywczych wewnątrz.

Candy promuje swój produkt jako taki, który poradzi sobie nawet z wypiekiem pizzy. Nie ukrywam, że w dobie obecnej pandemii, to atut, który może przekonać do zakupu wiele osób. Z nowym piekarnikiem będziecie w stanie zrobić to danie jeszcze lepiej, gdyż na jego pokładzie znalazł się dedykowany do tego program. Zapewnia on odpowiednie nagrzanie dolnej i górnej części urządzenia, co ułatwi dobre wypieczenia ciasta.

fot: producenta

Candy FSCTXL815 WIFI – jak umyć piekarnik?

Oczywiście po pieczeniu każdy zdaje sobie sprawę, że coś może się pobrudzić. Właśnie dlatego Candy FSCTXL815 WIFI posiada program czyszczenia parowego, który znacznie ułatwia usuwanie wszystkich zanieczyszczeń. Wystarczy, że wlejecie wodę we wgłębienie znajdujące się na dnie piekarnika i uruchomicie program czyszczący. Czyszczenie parowe jest bardzo skuteczne także z tego względu, że eliminuje ogromną część drobnoustrojów, które mogłyby zalęgnąć się w tradycyjnie czyszczonym piekarniku. Można powiedzieć, że sprzyja ono nie tylko zachowaniu czystości, ale i pomaga troszczyć się o zdrowie domowników.

Jak wyczyścić piekarnik bez szorowania – poradnik dla mężczyzn

Candy FSCTXL815 WiFi – sterowanie piekarnikiem przez aplikację

Piekarnik Candy FSCTXL815 WIFI został wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Wystarczy zainstalować na swoim smarfonie aplikację Candy simply-Fi i już możemy z dowolnego miejsca zdalnie sterować naszym urządzeniem. Dzięki aplikacji możemy zmienić ustawienia pieczenia, odbierać powiadomienia dotyczące pracy piekarnika, a także zdalnie uruchomić i ustawić temperaturę, dzięki czemu po powrocie z pracy czy spaceru urządzenie jest gotowe do pieczenia. Mamy także dostęp do wielu przepisów kulinarnych, które mogą stanowić inspirację do przygotowania pysznych potraw z pomocą sprzętu kuchennego Candy.

Inteligentny dom rozwija się na naszych oczach. To już nie tylko telewizory, lodówki czy roboty sprzątające. Wraz z rozpowszechnieniem się aplikacji takich jak Simply-Fi, będziemy mogli wykonać coraz więcej funkcji leżąc na kanapie czy przebywając poza domem. Jasne, kucharz wciąż jest przy piekarniku potrzebny, ale czas, jaki musi on poświęcić na gotowanie może być o wiele krótszy niż w tradycyjnych kuchenkach, jakie wciąż są w domach wielu Polaków i Polek.

Candy simply-Fi to aplikacja do zarządzania smart home

Cena i dostępność

Nowy model od Candy dostępny jest już w sklepach RTV Euro AGD i Oleole.pl. Jego cena to około 1450 złotych. Myślę, że warto zastanowić się nad tym modelem, bo jest on przygotowany na najbliższe lata, gdzie wszystko opierać się będzie na rozwiązaniach smart home, niczym z jakiegoś filmu Si-Fi.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.