Fot: Pixabay

Kup suszarkę Electrolux lub AEG, zyskaj do 300 złotych

Jeśli wciąż poszukujecie ciekawych promocji, które pozwolą zaoszczędzić Wam nieco złotówek, to mam dla Was ciekawą ofertę. Warunki są dość proste, a dodatkowe trzysta złotych do wydania w sklepie stworzy wiele ciekawych możliwości.

Za ofertą promocyjną stoi Media ExpertTo właśnie w tej sieci pojawiła się oferta, która może zainteresować sobą wielu z Was. Trzeba się jednak spieszyć, bowiem promocja będzie obowiązywać tylko do 22 grudnia tego roku. Mimo wszystko, nie byłbym zdziwiony, gdyby wiele osób uważnie przyjrzało się tej akcji, bowiem – jak pisałem we wstępie – dodatkowe trzysta złotych, które możemy wydać, to na pewno ciekawa sprawa.

Akcja obejmuje swoim zasięgiem suszarki z logo Electrolux i AEG. Organizator wytypował łącznie osiem urządzeń: pięć od Electroluxa i trzy z logo AEG. Precyzując:

  • Electrolux EW8H358PSP (zwrot: 250 złotych),
  • Electrolux EW8H358SP (zwrot: 250 złotych),
  • Eectrolux EW8H458BP (zwrot: 250 złotych),
  • Electrolux EW9H378SP (zwrot:300 złotych),
  • Electrolux EW7H578WP Perfect Care 700 (zwrot: 300 złotych),
  • AEG T8DBG48S (zwrot: 300 złotych),
  • AEG T8DEC48SP (zwrot: 300 złotych),
  • AEG T8DEC68SCP (zwrot: 300 złotych).

Dobra deska do prasowania – którą warto wybrać?

Żebyście nie musieli zbyt dużo klikać, tutaj możecie zapoznać się z wszystkimi wymienionymi wyżej sprzętami. Trzeba jednak uczciwie zauważyć, że nie są to najtańsze suszarki, jakie można odnaleźć na rynku. Wystarczy tylko stwierdzić, że najniżej wyceniany produkt z tego grona kosztuje 2399 złotych. Najdroższe urządzenie nosi logo AEG, a jego cena w sieci Media Expert została ustanowiona na poziomie 3899 złotych.

Warto zauważyć, że kody rabatowe w odpowiedniej wysokości będą wydawane osobom, które dokonają zakupu i zarejestrują się w sposób zgodny z regulaminem promocji dopiero od siódmego stycznia 2020 roku. Kody będą ważne przez 60 dni, więc będziecie mieć dokładnie tyle czasu na dokonanie zakupów. Mimo wszystko, pozwolę sobie w tym miejscu raz jeszcze podkreślić, że nie dostaniecie rzeczonej kwoty „do ręki”, w banknotach. Z doświadczenia wiem, że na ten drobny szczegół warto zwrócić uwagę 😉

Jeśli poszukujecie suszarki, która oferuje wiele ciekawych możliwości, na pewno warto pochylić się nad tą promocją. Jeśli jednak nie wiecie, jakiego sprzętu potrzebujecie, to mogę Was gorąco zachęcić do zapoznania się z naszym poradnikiem, gdzie wybieramy dla Was TOP5 ciekawych suszarek

źródło: Media Expert, opr. własne

More Stories
Czajnik Xiaomi Mi Smart Kettle – czy warto kupić?