samsung galaxy s20 ultra
Fot: własne

Miło. Flagowce Samsunga 500 złotych taniej

Reklama jest dźwignią handlu, ale nie da się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że równie dużą rolę odgrywają promocje. Zwłaszcza te dobre, które dają klientom realne oszczędności. Wydaje mi się, że do tego grona możemy zakwalifikować akcję, którą właśnie rozpoczął Samsung Polska.

Smartfony Samsunga – promocje

Najważniejsza kwestia jest taka, że cena – z formalnego punktu widzenia – nie została obniżona, ale mówimy o zwrocie w wysokości pięciuset złotych, więc na dobrą sprawę, wychodzi niemal na to samo. Mimo wszystko, chciałem podkreślić tę kwestię już teraz. Tak samo, jak gorąco chcę Was zachęcić do regulaminu akcji. Znajdziecie tam między innymi listę oficjalnych partnerów handlowych. To ważne, bowiem tylko telefony nabyte u nich będą objęte promocją.

Bardzo ucieszyło mnie to, że producent nie poszedł na skróty i nie przecenił tylko S20 Ultra 5G, który i tak kosztuje niemało, bo aż 5999 złotych. Firma pochyliła się nad użytkownikiem, efektem czego wszystkie telefony z rodziny S20, a więc Galaxy S20, S20+, S20+ 5G lub S20 Ultra 5G są objęte promkąAkcja obowiązuje od dziś, czyli od 1 czerwca do 21 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Podkreślam raz jeszcze – tylko u oficjalnych sklepów wymienionych w regulaminie.

Samsung Galaxy S20 Ultra – recenzja po czasie

Po zakupie urządzenia musicie przejść konfigurację, zalogować się na swoje konta i w aplikacji Samsung Members aktywować odpowiednią promocję. Nie zwlekajcie za długo, bo można to zrobić do 24.06, a tylko do 25 czerwca można wypełnić formularz zakupowy, załączając dokumenty, jakich wymaga Samsung. Na końcu podajecie swój numer konta bankowego i musicie tylko poczekać na przelew. Nie ma innej możliwości odebrania promocyjnych pięciuset złotych zwrotu.

Fajnie, że firma pomyślała o swoich klientach z Polski. Niedawno pisałem Wam o Samsung Acces, którym mogą cieszyć się Amerykanie. Mimo tego, że wciąż o wiele chętniej przywitałbym u nas Access aniżeli rabatowe pięć stówek, to jednak na pewno jest to krok w dobrą stronę. Korzystając z okazji, gorąco zapraszam Was do naszej recenzji Samsunga Galaxy S20 Ultra po czasie. Kto wie, może właśnie nasz materiał pomoże Wam podjąć decyzję o zakupie? 🙂

źródło: Samsung Polska, opracowanie własne. Na zdjęciu: Samsung Galaxy S20 Ultra (fot: własne)

More Stories
Invisi
Pióro Invisi to ideał dla fanów minimalizmu